Uncharted: Legacy of Thieves Collection Trailer PS5/PC

Cena igre je 50$ / 50 E

Yup, i čitao juče da su uklonili originalne delove sa store-a. Oni kao da su u rodu sa Rockstar-om. :joy:

1 Like

Meni 100% nije jasan niko ko moze da plati igricu koju je vec presao i to je plati masno.
Ajde kapiram da je to neka igrica tipa FIFA ili BF ili tako neke koje se igraju konstantno i ne prelaze. Za to mogu da razumem.

Kao da ides i platis 500e za kartu proslogodnisnjeg finala lige sampiona.
Iste ekipe, isti ce biti rezultat ali ti organizator obeca da ce obe ekipe promeniti kopacke.
Ma ko to plati je debilcina!
A zbog takvih debila i imamo poplavu reciklaza. Sto bi se trudili da prave ista novo kada glupani kupuju staro.
Kao razlika izmedju Yugo 45 iz 1985 i Yugo Cao iz 2003 god.

2 Likes

Ima dosta njih koji je nisu igrali na ps paa zato ce igrati na pc.

Ok je za PC. To je druga prica. Ali ja pricam o konzolama.

Donekle se slažem ali ovi remakeovi nisu za stare igrače već za nove koji žele da predju igru ali ih je zastarela grafika odbijala. Eventualno neki nostalgičari će uzeti igru ali verujem na nekoj akciji.

Edit: mislio sam da smo u temi za Dead Space remake…

Još gledam kakav crni remake, ovde samo fps boost i rezolucija :joy:

1 Like

Svaka tema je ista. Samo prave te reciklaze i to je to. Pa ta prica to je za nove igrace je prica za debile.
Evo kupi Yuga 45 iz 1983 posto si nov vozac. Steta je da takav biser ostane samo za stare vozace.

To je tek vrhunac ludila. Progutati tu pricu jos je ljudi pravdaju i brane :rofl:

Ko kaze da cemo kupiti igru :sweat_smile:

Marko je ovde samo da izdrami :joy:

Kad bude doterana igra rang mafia de onda mogu da traže punu cijenu za staru igru

Pa to će možda biti za jedno 20 godina. Ne može se porediti ta vrsta remake-a. Glupo je i očekivati rade remake za ovu igru.

Šta ih na pc ograničava da bude maxx

Ako ti tako kažeš

Nemam ti pojma Slobo. Iskreno se ne opterećujem time. Meni je sve to bilo super i na PS4 verziji tako da ono. :smiley:

1 Like

Pa da samo što je mafija igra stara 20godina i veliki je skok u odnosu na tu verziju a ovo samo rezolucija gore i otključan FPS i šta je tu 70$

Ti očigledno nisi igrao original mafiu i nemamo više potrebe da nastavljamo diskusiju.Prijatan ti dan želim

Samo sam ti ukazao kako se pravi igra iznova i da košta koliko i nova a ne prodaja magle.Mafia je skoro pa nova igra a ono je sramota