Ukidanje Game Pass pretplata kupljenih na Kupujem Prodajem?

Vidim na benchu da ljudima masovno gase naloge sa Gamepass-om koji su kupovali na KP. Jel ima neko odavde da se upecao na tu foru?

1 Like

Ja sam uzeo nalog ( ja napravio nov) 12meseci za 3000din na kp i radi :pirate_flag:
Verovatno su ugrozeni od 3 godine. Ko zna ?

I ja sam na 12 meseci uzeo na kp,i dalje mi traje do 26.2.23.

Jel ste kod ovog uzeli? Navodno ima preko 500 pozitivnih ocena

Da ja sam od Mise iz Lazarevca uzeo :joy::joy::joy::joy:
Uzimao sam i igre neke od njega.

1 Like

Ne uzeo sam od Milenko Mihailovic iz Bela Crkva

Kako sad ovo protumaÄŤiti ?

“Subscriptions purchased in good faith through other countries, including Argentina, Brazil and Turkey, continue to work.”

Ja sam uradio sto sam mogao, upalio VPN Argentina logovao se na konzoli na Argentinu, usao na nalog na PC, i na mobilnoj app . GP mi i dalje radi, sve izgasio i ne palim dok ne prodje ban hammer :sweat_smile:

PS. Inace isto kupio GP 12 meseci preko Miše na KP …

Ideee baaaan breeee :joy:

1 Like

Čudan neki prevod, kao “good faith” se gase, a “bad faith” su kao ok. Možda potražiti neki bolji izvor…

Pa mislim, zasto kupovati na kupujem prodajem kada uz malo guglanja mozes sam da odradis i da si siguran…. Nebitno gde je uzet gamepass pitanje sa kakvim kodovima je kupljen.

2 Likes

E sad : moj prvi xbox , Nestrpljivost, Leba preko pogace …

Ko zna odakle taj misa valja kodove. Mozda se nekome posreci da ne dobije ban. Verujem da ni on sam ne zna koliko su kodovi sigurni.

Jbg, ljudi čuvaju svaki dinar, mogu razumeti kada se ovako nešto pojavi i još “provereno” pa da postane popularno. Takođe radilo svima dobar deo vremena i eto ti recept.

1 Like

Pa na bench forumu ne pisu da su banovani,nego da ih je microsoft unsubscribe-ovao sa GPU servisa.
Javaljam i ja utiske kad se vratim sa odmora.

2 Likes

Good faith-kupio si sa svojom karticom na svoj nalog, samo promjenio region

Bad faith-sa svojom karticom kupio si GP na 50 razlicitih naloga i prodavao si

Ovo je bar moje tumacenje.

Njegov GP ultimate je preko Argentine uzet, a kako da ne uzmem platio 4700din 12 meseci za postojeci nalog …

1 Like

Ne krivim nikoga od vas, samo mene je kostalo recimo 30$ godinu dana cini mi se. Mogao sam na bilo kom nalogu da ubacim taj turski kod. Kupio regularno na cdkeys.

Imajuci u vidu da je argentina u pitanju, ko sto neko rece, vrlo moguce da je kupovao jednom karticom sav GPU i prodavao. Medjutim, tu dolazimo do toga da je moguca i verzija da je valjao kodove sa noname sajtova i ubacivao ih na vas nalog. Tu onda bude jasno zasto se dobije unsubscribe.

6kd5nh

13 Likes

Ali ja zaista mislim da ti ovo radiš. Ovo mi nekako ide uz tebe. :rofl:
Jel sam u pravu? :joy::joy::joy:

1 Like