Ukidanje Game Pass pretplata kupljenih na Kupujem Prodajem?

Pa jesi brate. Ja to radim stvarno. Zato sam i napravio meme sada :joy:

6 Likes

A pazi i ovako, sta cemo bas u nasem slucaju, Srbija region, gde nemamo zvanicnu prodavnicu ?
Mislim gde da kupujemo GP i kako ?
Da li ima negde napisano vi koji nemate zvaničnu prodavicu u vašoj zemlji pravite nalog na tu i tu zemlju i kupujte tako …

Edit:
Ma kakav ban bre sta ste me poplašili bre niste normalni :sweat_smile:
Samo pretplatu ukinu, sve ostane nalog i igre …
Ufff a meni ostalo jos mozda dva meseca :sweat_smile:
Bole me uvo za GP …

https://answers.microsoft.com/en-us/xbox/forum/xba_profile-xbo_topother/game-pass-subscription-cancellations/361b0608-c07b-41e8-9536-f6cb79318b88

2 Likes

Promenjeno je i ime teme. Malo je dramatično bilo.

3 Likes

Kako nije, reko odoše sve digitalne igre u nepovrat i nalog star skoro 15 godina :sweat_smile:

1 Like

Ja sam ljude na Benchu još ranije upozoravao da ne kupuju preko KP, jer prodavac izričito traži da mu se da mail i pass naloga, kako bi aktivirao GPU, što je meni lično odmah bio znak da nešto mulja. I još im lepo sugerišem da sami konvertuju Gold u GPU, ali bezuspešno, uvek će ljudi gledati svaki dinar, što donekle i razumem, al sad zato ispade ona narodna: ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji…

4 Likes

Vecini nije do para brate, nego ih mrzi da urade 3 koraka. I moj drug tako, radije ce da plati nego da odvoji sat vreme da uz kaficu iscita sve i da odradi sam. A u pravu si, davati nekome detalje naloga je van svake pameti, makar bilo i skoro pa dzabe.

5 Likes

Meni ne bi trebalo da bude problema mada ko zna, dobio sam kodove uz konzole i frisko su reedem uz @iNikola :grinning:

1 Like

Ti si cist :slightly_smiling_face:

Ah, pa ako je to slučaj onda i nije ni čudo što se gase pretplate. U 99% slučajeva tako kupljen Game Pass ima šanse da buse sasečen.

Ako prodavac ne daje redeem code već traži nečiji username i password da bi se servis aktivirao, to je :triangular_flag_on_post: :triangular_flag_on_post: :triangular_flag_on_post: ko kuća.

2 Likes

Prepali ste me jer sam nadotocio do 3 godine gamepassa prije nekih 2 mjeseca s turskim kodovima, ali zasad još stoji da imam aktivan gamepass. Valjda to obuhvaća samo žešća kemijanja sa preprodajama

1 Like

I ja sam sa turskim kodovima. Kupio na cd keys. Ako si tamo pazario nema brige.

1 Like

Ne, eneba

Mislim da su i tamo ok kodovi. Tako da nema brige.

1 Like

Ti kodovi su ok, oko toga nema frke, problem je (uglavnom) ovo kada ti neko traži user/pass da ti namontira pretplatu.

2 Likes

Valjda ce neko procitati ovu temu pre nego sto da user name i pass za aktivaciju gp-a.

3 Likes

Black Friday - Target prodaje GPU 3 meseca za $20. Moguće je staviti maksimalno 3 kartice u korpu, al je moguće i ponoviti postupak :slight_smile: Kod stigne na mail.

Ako nekome može da prodje VPN+PayPal kombo (ili kartica)…

2 Likes

Ako poredim sa Turskom, preskupo :grin:

1 Like

Uzeh prekjuce xbox series s.
Imm usa nalog sa adresom hotela iz Alaske. Uspesno sam aktivirao jedan mesec game pass ultimate.

Kako najjeftinije legalno da kupim game pass za neki period? Naravno a da me ne banuju. Banovan sam pre dosta godina na xbox360, jako tuzan period bio :frowning:

Koji store da napravim kako bih kupio povoljnije igre? U americkom storu ne cine mi se povoljne. Iskreno nisam bas odusevljen ponudom game pass ultimate (veroatno sam jedini).

Offtopic
Nisam odusevljen ni kontrolerom xboxa, dpad je mnogo bucan. Xbox360 kontroler po meni najbolji ikada :slight_smile:

Hvala unapred na odgovorima :slight_smile:

Meni i dalje radi pretplata koju sam kupio na kupujemprodajem,evo proslo je dva meseca od kako se ovde polemisalo o nekim banovima.Ja nemam nikakvih problema.
Jos uvek :joy::joy:

3 Likes

Ja već 2 godine uzmam od istog na KP, nikakav problem …