Ukidanje Game Pass pretplata kupljenih na Kupujem Prodajem?

Pa jesi brate. Ja to radim stvarno. Zato sam i napravio meme sada :joy:

5 Likes

A pazi i ovako, sta cemo bas u nasem slucaju, Srbija region, gde nemamo zvanicnu prodavnicu ?
Mislim gde da kupujemo GP i kako ?
Da li ima negde napisano vi koji nemate zvaničnu prodavicu u vašoj zemlji pravite nalog na tu i tu zemlju i kupujte tako …

Edit:
Ma kakav ban bre sta ste me poplašili bre niste normalni :sweat_smile:
Samo pretplatu ukinu, sve ostane nalog i igre …
Ufff a meni ostalo jos mozda dva meseca :sweat_smile:
Bole me uvo za GP …

https://answers.microsoft.com/en-us/xbox/forum/xba_profile-xbo_topother/game-pass-subscription-cancellations/361b0608-c07b-41e8-9536-f6cb79318b88

2 Likes

Promenjeno je i ime teme. Malo je dramatično bilo.

3 Likes

Kako nije, reko odoše sve digitalne igre u nepovrat i nalog star skoro 15 godina :sweat_smile:

1 Like

Ja sam ljude na Benchu još ranije upozoravao da ne kupuju preko KP, jer prodavac izričito traži da mu se da mail i pass naloga, kako bi aktivirao GPU, što je meni lično odmah bio znak da nešto mulja. I još im lepo sugerišem da sami konvertuju Gold u GPU, ali bezuspešno, uvek će ljudi gledati svaki dinar, što donekle i razumem, al sad zato ispade ona narodna: ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji…

3 Likes

Vecini nije do para brate, nego ih mrzi da urade 3 koraka. I moj drug tako, radije ce da plati nego da odvoji sat vreme da uz kaficu iscita sve i da odradi sam. A u pravu si, davati nekome detalje naloga je van svake pameti, makar bilo i skoro pa dzabe.

4 Likes

Posebna vrsta idiota treba da budeš da nekom daš podatke svog naloga, osim ako nije napravljen 10 minuta ranije. Posle ljudi kukaju…

4 Likes

Meni ne bi trebalo da bude problema mada ko zna, dobio sam kodove uz konzole i frisko su reedem uz @iNikola :grinning:

1 Like

Ti si cist :slightly_smiling_face:

Ah, pa ako je to slučaj onda i nije ni čudo što se gase pretplate. U 99% slučajeva tako kupljen Game Pass ima šanse da buse sasečen.

Ako prodavac ne daje redeem code već traži nečiji username i password da bi se servis aktivirao, to je :triangular_flag_on_post: :triangular_flag_on_post: :triangular_flag_on_post: ko kuća.

2 Likes

Prepali ste me jer sam nadotocio do 3 godine gamepassa prije nekih 2 mjeseca s turskim kodovima, ali zasad još stoji da imam aktivan gamepass. Valjda to obuhvaća samo žešća kemijanja sa preprodajama

1 Like

I ja sam sa turskim kodovima. Kupio na cd keys. Ako si tamo pazario nema brige.

1 Like

Ne, eneba

Mislim da su i tamo ok kodovi. Tako da nema brige.

1 Like

Ti kodovi su ok, oko toga nema frke, problem je (uglavnom) ovo kada ti neko traži user/pass da ti namontira pretplatu.

2 Likes

Valjda ce neko procitati ovu temu pre nego sto da user name i pass za aktivaciju gp-a.

3 Likes

Black Friday - Target prodaje GPU 3 meseca za $20. Moguće je staviti maksimalno 3 kartice u korpu, al je moguće i ponoviti postupak :slight_smile: Kod stigne na mail.

Ako nekome može da prodje VPN+PayPal kombo (ili kartica)…

2 Likes

Ako poredim sa Turskom, preskupo :grin:

1 Like