UFC Undisputed 2009

Jos jedan pozdrav ljudi!
Zbog ove igre sam pozeleo kupiti kozolu. Pojavilo se demo! Mozete igrati sa dva borca. Gledao sam na YouTube-u video zapise fanova koji su igrali, izgleda veoma mocno.
Da li neko od vas isprobao demo verziju?
Koji su vam utisci?

P.S. Ovde mozeti videti kakav je ‘gameplay’.

Zar je moguce da niko nije probao igru?
Gameplay igre je na ‘GameTrailers-u’ dobila ocenu 9.3 na osnovu vidjenog.
Ko ljubitelj ‘tabacina’, ova je prava igra!
Mada nije klasicna arkada. Vise kao simulacija. Nema heath i stamine bara. Dosta realno autenticno odradjena igra.

Daj da neko skine demo i proba, da cujem utiske dok nisam kupio xbox??? :slight_smile:

ovo linka sa Game Trailers-a:

http://www.gametrailers.com/game/ufc-2009-undisputed-/5162

Pa evo, da ti glas ne odjekuje u tami praznog threada…

Nazalost, mene licno te UFC/wrestling igre uopste ne zanimaju. Stavise, ti znojavi snagatori u gacama mi se pomalo gade. Sorry. Stvar ukusa. :smiley:

Ali zato jedan Soul Calibur ili Tekken, e to je vec druga prica… :cool:

Potpuno se slazem…ovo je vise za ono koji se loze na to…Mada ko zna…meni se licno ovo ne svidja

ovo je ključno :slight_smile:

meni se lično ne dopada ova vrsta realizma, kao ni wrestlemania pa čak ni Fight NIght Round. Mada, primetio sam da se dosta ljudi interesuje za igru.

Ma da, sve stvar ukusa. Iako sam stariji, igrao kao mladi tabacine poput Street Fightera, Mortal Kombata, Tekkena… Uvek sam zudio za realizmom takvih igara. Zaista skakanje 50 m u vazduh, brzina svetlosti, health barovi su mi uvek bili suvise ne realni. To bi kao danas da igramo fudbal gde dajemo golove sa svoje polovvine ili basket zakucavanje sa ‘trojke’. To moze biti interesantno nekim igracima, koji vole taj zanr.
No prva po mom ukusu prava tabacina je bila Knockout Kings na PS-u. Igra sa mogucnosti karijere, treniranje skilova, stvaranje karijere. Tamo gde udaris jako, da se vidi sta si uradio…
UFC je prva igra, posle dosta vremena koja je blizu realizma. UFC se mnogo razlikuje od Americkog rvanja. Prvo sto je jako krvava igra, drugo ima na desetine vrsti borilackih vestina.
Zao mi je sto sam ‘sam’ ovde sa vidjenjem ovog tipa igara… :slight_smile:

ja jedva cekam da nabavim ovo,stvarno izgleda do jaja (grafika i mnogo bolji gameplay),svojevremeno sam pratio UFC (na sport klubu koji je kasnio sa prenosima 5 godina,ali ok :D),ali me je pustilo… igrao sam sudden impact koji me je razocarao potpuno,posto sam morao sam da provaljujem komande,pa 70% nisam ni provalio…Sada ima ovo da nabavim pa opet da se bacim na fajtove sa bratom :slight_smile:
Isto tako ima da nabavim fight night round (4 ja mislim-ovaj najnoviji),prosli deo (trojka koliko se secam),sam picio dok nisam dobio zuljeve na levom palcu od drndanja analoga :smiley:
Ali ajde za pocetak da opalim po nekim klasicnim multiplayer igrama tipa HALO,Burnout,street fighter IV,pa cemo da skidamo druge :slight_smile:

iznenađen sam koliko je ovo popularna igra. Demo je zabeležio gomilu downloada a vidim po forumima da je veoma popularna tako da će imati odličnu prodaju.

ma Mortal Kombat 3 na Segi od pre 12-13 godina je zakon za ovo :smiley:

Zezam se igra nije losa uopste, do jaja je odradjena (i ti poznati borci su bas dobro odradjeni i prepoznatljivi) ali samo te tabacine brzo smore.
Kontam ono smorilo bi me za sat vremena…

Zato postoji najlepsa stvar kada su u pitanju igre… PIRATERIJA :smiley:

Jedina realisticna borilacka igra koju sam probao je Fight Night 3. Gameplay smesan do apsurda, mehanika igranja od pre 15 godina i kruta animacija odskacu od fantasticne grafike. UFC deluje malo bolje, mada ipak vise za fanove tog, hm, “sporta”. Naravno ne mora svaka borilacka igra da ima maceve i svetlosne kugle, ali mehanika treba onda da bude dovoljno zanimljiva, brza i dinamicna a animacija tecna i prirodna.

meni je fight night 3 bio do jaja :smiley:

Mislim igrao sam sa bratom pa je mozda zato bilo zanimljivije… Skoro da nisam ni pipnuo single player…

Mene nikad nije interesoavo FNR, ali sada sam probao FNR4 demo i verovatno se neću truditi kada izađe cela igra. Prvo sam imao otpor prema kontrolama, ali posle petnaestak minuta sve je bilo na svom mestu i podosta logično. Igra poprilično dobro prenosi osećaj masivnih boraca i da se mora strateški prilaziti borbi, koristiti blok i evade. Sve je jasno i za ljubitelje boksa, ovo je verovatno prava stvar. Meni fali hadouken! :smiley:

Iskreno meni se igra bas svidela, doduse ja i ovako gledam ultimate fight, porediti ovo i ww je smesno, pogotovo zato sto je ww cirkus a ne prava borba.
Meni je samo zao sto makar u igrici nisu ubacili Fedor Emelianenko-a, e to bi mi bas bio pogodak.

jel ima Tita Ortiza u igrici ?

Ima ima :slight_smile: evo vam full roster:

Heavyweights: Antonio Rodrigo Nogueira, Brock Lesnar, Frank Mir, Brandon Vera (LH), Gabriel Gonzaga, Cain Velasquez, Cheick Kongo, Eddie Sanchez, Heath Herring, Andrei Arlovski, Mirko Crocop Fabricio Werdum, Tim Sylvia, Mark Coleman, Antoni Hardonk and Justin McCully

Light Heavyweights: Chuck Liddell, Quinton “Rampage” Jackson, Forrest Griffin, Tito Ortiz, Keith Jardine, Wanderlei Silva, Mauricio “Shogun” Rua, Lyoto Machida, Rashad Evans, Stephan Bonnar, James Irvin, Wilson Gouveia (MW), Houston Alexander, Kazuhiro Nakamura, Thiago Silva, Tim Boetsch and Ryan Bader (DLC).

Middleweights: Anderson Silva (LH), Rich Franklin (LH), Dan Henderson (LH), Michael Bisping (LH), Kendall Grove, Chris Leben, Jason MacDonald, Nate Marquardt, Drew McFedries, Ricardo Almeida, Evan Tanner and Yushin Okami, Demian Maia, Martin Kampmann (WW), Amir Sadollah (WW) and Thales Leites.

Welterweights: Georges St. Pierre, Matt Hughes, Matt Sera (LW), Jon Fitch, Karo Parisyan, Josh Koscheck, Diego Sanchez, Mike Swick (MW), Marcus Davis, Thiago Alves, Chris Lytle, Ben Saunders, Josh Burkman, Kyle Bradley, Matt Arroyo and Anthony Johnson.

Lightweights: BJ Penn (WW), Sean Sherk (WW), Kenny Florian, Roger Huerta, Joe Stevenson, Mac Danzig, Nathan Diaz, Spencer Fisher, Tyson Griffin, Gray Maynard, Thiago Tavares, Joe Lauzon, Rich Clementi, Mark Bocek, Hermes Franca, Frank Edgar and Efrain Escudero (DLC).

Igra je extra…bar meni,s obzirom da volim da gledam UF,a i trenirao sam pre nesto slicno tako da…:slight_smile: :):):slight_smile:

Pozdrav ljudi

Postoji li neki nacin kada igram preko live-a da biram protivnike po zemljama ili po pingu? Posto kada mi naleti neki amer onda mi dosta laguje.

Hvala na odgovoru unapred :slight_smile:

Ja da znam, ne postoji… I meni smeta dosta,ali se to u BF-u ne primecuje toliko :slight_smile:

Sigurno neko ovde na forumu igra UFC online pa mozete da se organizujete u matchmaking temi npr i da ispitate sve.Ja sam odigrao demo i moram priznati da iako me tematika nimalo ne privlaci igra ima neki smek.:slight_smile: