UFC Undisputed 2009

Ja sam za. Meni je UFC mnogi bolji od FNR4 sto se multiplayer-a tice, ima dosta vise taktiziranja i vise nacina da se okonca mec :slight_smile:

Pozdrav svima ,ovo je moj prvi post pa sam odlucio da ga postavim ovde (iako je tema malo zastarela), jer zbog ove igre uzimam konzolu ,pored standardnog fudbala. Ako ovo ljudima nije neka igra jedva cekam da probam te koje smatraju dobrim i nadam se da cu deliti njihovo misljenjeā€¦ i odgovor momku koji je pitao za fedora je da se fedor ne takmici u ufc, bio je u pride-u , a sad je valjda u strikeforce-u. Ali po mnogima najboljeg borca danasnjice ce biti na EA MMA koji ce biti konkurencija ufc-uā€¦ Pozdrav svima i pohvalio bih forum jer je stvarno sjajan!

Druze treba da se modernizujes, predji na UFC Undisputed 2010 :slight_smile:

pa ja bih,ali nema teme za ufc 2010,a ni za ea sports mmaā€¦ :slight_smile: gledao sam neke reviews-e i izgleda da ce biti opasna igra,poboljsana igra u parteru,doradjena karijera itd. ā€¦ a video sam da ima da se skine igra , a pise da izlazi 25. ?

Ne znam za to kad izlazi al znam da je ja trenutno igram :slight_smile:
Uglavnom ti je tako da se moze igrica nabaviti pre objavljenog datuma za izlazak

kakvi su utisci?? bice u karijeri kao online kampovi za trening, moozes da napravis svoj,a mozes i da odes u neciji, i onda koji je najbolji kamp, borbe izmedju kampova i tako. ima i valjda da dajes izjave posle meca sto ce uticati u kakvog borca se razvijas :slight_smile:

Nisam bas bas igrao samo ono da vidim kakva je, ima sve to sto si nabrojao koliko sam video, grafika je extra i mislim da je mnogo bolji od 2009

ja sam i sa 2009 bio zadovoljan samo je trebalo par stvari da se doradi,a ako je mnogo bolji kao sto kazesā€¦ ima da obnavljam godinu na faksu :), jos kad pocnu ove igre u koje nisam ni upucen da se peglaju pa kad se njima zarazim,aajaooo :smiley:

Ma najvaznije je da bude veselo veselo, lako cemo za faxom :stuck_out_tongue:

ma i to sto kazes,nacicemo neko resenje :slight_smile:

Evo i review UFC Undisputed 2010 Review - Xbox 360 Review at IGN ocena 7.8 Prosli deo mi je bio odlican, moracu da probam i ovo. Poredjenje ps3 i xbox verzije If you pick up the PS3 version of the game, youā€™re going to get three exclusive fighters (Royce Gracie, Dan Severn and Jens Pulver), five additional fights in the Ultimate Fights Mode, and a handful of real UFC matches to watch on the Blu-ray. Although the 360 doesnā€™t have that content, the game is sharper than its PS3 counterpart.