UEFA Euro 2024

Priblizava se i taj petak i utakmica Nemacke i Skotske u Minhenu a ovo je tema namenjena za Evro 2024 u Nemackoj, samo za sport, komentarisanje uzivo utakmica, navijacice i zanimljivosti.

Nadam se konacno dobrom fudbalu posto je isti u debelom padu i sve je dosadniji za gledanje. I da vidimo sta su nam spremili nasi teletabisi ove godine :smiley: :achievment:

Najvise me raduje sto konacno dolazi “normalno” takmicenje jos od sada vec davne Rusije 2018, nema odlaganja zbog kovida, nema praznih stadiona, nema velikog prvenstva u decembru kad mu vreme nije, nema dosadnog Katara iako su bili vise nego korektni. Ali cinjenica da je ovo nekako pravo.

Koga vidite za glavne favorite? Koga za favorite iz senke? Cinjenica da su i ekipe slabije nego ikad, nema zvucnih imena kao nekada sto je bilo, sto govori da svako svakog moze da dobije.

A zašto bre, meni je bilo full SP u Kataru. Msm da nisam pogledao jednu ili dve utakmice a to se poslednji put desilo još dok sam bio tinejdžer pre 20 i kusur godina…odlični termini za igranje na poslu pogledam tri tekme i četvrtu kad dodjem kuci. Još imam i kladionicu pored radnje pa kad se igra neka jača utakmica pogledam je tamo sa onim pacijentima :grinning::grinning::grinning: