Ubisoft poručuje: Već radimo na mnoštvu Assassin’s Creed podserijala!


**Ubisoft nastavlja da neverovatnom brzinom štancuje igre smeštene u Assassin’s Creed univerzum pa sad najavljuje nova ostvarenje koja će biti u duhu nedavno predstavljenog Assassin’s Creed Chronicles: China.


https://youtu.be/Pl5BI9LDChg
**

“Jako nam se dopala ideja da napravimo skrolujuću igru u duhu Mark of the Ninja i mislimo da je to sjajan način da istražimo univerzum koji smo stvorili”, priča kreativni direktor igre Assassin’s Creed Unity, Alex Amancio i dodaje kako će Chronicles imati mnogo nastavaka. Ipak, on ne otkriva sve karte. “Ne želim da pokvarim iznenađenje. Međutim, imamo ovaj bogati univerzum i iskoristićemo ga.”

Samo mi nije jasno šta pokušavaju sa ovim serijalom, da počnu da štancaju po 3-4 igre godišnje i da nas sve smore ili šta? Po meni je neka odlična brojka jedna igra u 2 godine, eventualno svake godine po jedna igra, ali ovo stvarno počinje da mi smeta. Upropastiće dobar serijal bez razloga.

Po meni su oni već smorili sa serijalom, zasitio sam se. Nisam ni 3 igrao, ni 4, smorilo me više. Koji je ovo AC do sad? Kad se pojave ovo, Rogue i Unity, to će biti 12 ili 13 igra. Pa dosta više.

Nisam ni ja još prešao 4-ti deo, nekako mi baš i nije u tom AC svetu, ali ću ga preći, jer ga svi hvale da je odličan. Unity mi se mnogo sviđa, to ću sigurno igrati, igraću i Rogue sigurno, mada mi se ne sviđa toliko, videćemo na šta će to da liči. Ovaj China sigurno neću igrati, jer koliko ja kapiram to će biti 2D igra, a retko koja da mi se svidela, npr. Batman Blackgate nisam mogao da pređem, jedino mi se Shank svideo, to sam obožavao.

@daemonkiller92 Po Wikipediji je ovako:

[/LIST]

“Pisi propalo” sto se tice assasins creeda :smiley: salu nastranu

Ovo stvarno smeta (dosadjuje) ,pa ovo ce poceti svaki dan poput serije da izbacuju :smiley:

Ja sam ga bas zbog toga i igrao, sto najmanje podseca na AC. ALi rogue je ista cetvorka, tako da dajte mi Lords of the fallen pa da idem ja

Moj čovek, Lords of the Fallen i Witcher 3 i ništa mi više ne treba. :slight_smile:

Trebali bi da otpauziraju malo. Da optimizuju engine kako bi na oba sistema radilo u 1080p. I previse je ovo igara za jedan serijal. Da su lepo pravili jednu igru 2-3 godine, sad bi AC bio potpuno drugaciji. Jos moram da nateram sebe da predjem trojku i zavrsim Desmondovu trilogiju

U pocetku je bila bas dobra igra ,ali sad su ga pretjerali… :frowning:

Ovo maltene izlazi češće od Fife i NBA 2K …
Posle 2ke sam stao, i nikako da se nakanim da odigram 3 i 4 evo sad unity, i ona 2 dodatka između 3eg i 4og dela valjda…
Ko će ih ispratiti, teže ovo ispratiti nego Lost seriju(ko je gledao zna o čemu pričam :D)

Jos ja neki dan trazio AC 2 za PC da igram, ne moze se nigdje naci torent, tako da sam i odustao. Mislio sam dvojku komplet, pa na cetvorku, ali ne da kleta sudbina :smiley:

Ma ja izgleda dižem ruke od ovoga, tačnije neću igrati po redu, šta imam od toga kad štancuju igru kao da je svaka igra epizoda neke serije…
Odigraću 4ku jer deluje zanimljivo iako nema veze sa onom dezmond pričom(valjda) i ovaj unity i fr. revolucija deluje dobro, a za sledeću epizodu u kini ćemo da vidimo.
Mada i taj 3i deo, Boston me interesuje :smiley:
Kad pogledaš, nisu ni oni ludi, svaki deo te zbog te istorije vuče da ga odigraš …

Kako ne možeš da nađeš, poslao sam ti ja link na PM. Ipak je greh ne odigrati AC 2.

Ajde pogledacu, ali nesto nisam mogao da nadjem

Stancovace oni i dalje AC dokle god serijal donosi zaradu i ne bude u minusu…

Trazio sam AC 2 za konzole ali nista nisam nasao, a bas sam imao zelju da ga odigram jer ga svi hvale. Ako neko slucajno ima link nek’ mi posalje na pm.
Sto se tice ove odluke da razvodnjavaju AC, sa njihove tacke gledista je to odlican potez. Imaju svoj komjuniti koji ce kupovati sve sto oni izbace, i dok god zaradjuju nema potrebe da prave pauze. E sad, to sto se nama ne svidja to prenatrpavanja naslova- to je druga stvar. Briga njih za nas sa ovih prostora, zna se u kojim drzavama se AC najbolje prodaje.

Moze svako pricati sta hoce, ali AC serijal je najvjerodostojniji samome sebi. Od pocetka pa do sada. Zapoceo sam ga aktivno igrati tek prije godinu i po dana, mada sam igrao AC i AC2 cim su izasli. Serijal koji ima fantasticnu sci-fi pricu kao podlogu, i historijski znacaj razlicitih vremenskih perioda, price likova, atmosferu i gameplay koji se konstantno unaprijeduje. Onaj ko je igrao aktivno dio po dio, moze i sam shvatiti internu pricu i podlogu AC serijala, koja je po meni fantasticna. Jedini razlog zasto mi nije dosadio jeste vjerodostojnost samome sebi. Za razliku od mnogih mega-hitova (ME, tebe gledam). Presao sam svaki dio osim AC4, a i on je pri kraju. Pisem utiske kad zavrsim.

I neka stancaju koliko god hoce nastavaka, ne moram igrati svaki. Oni glavni su dovoljni, ostalo je opcionalno. A i bolje je imati siri izbor pa makar se radilo o jednom serijalu. Koji je djecu vise naucio historiji nego ucitelji u skoli.

Bring it on

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Mudro zboris Lordish. Ako ne naucio onda je pojedince natjerao da prosire svoje znanje o odredjenoj oblasti. Evo ja recimo, znao sam neke elementarne stvari o francuskoj revoluciji, a sada sam procitao boga pitaj koliko tekstova i knjiga o toj temi a igra jos nije ni izasla.

Uglavnom sve se vodi na to da mi sami upravljamo nasim novcem. Oni nam nude izbor a na nama je da odlucimo da li i sta cemo kupiti sto dovodi do obostrane koristi. Ista stvar kao sa CoD serijalom. Neka izbacuju, ja cu odluciti da li cu kupiti ili ne, niko me ne tjera.

Jedini problem je sto onda ne posvecuju vise vremena odredjenoj igri, recimo krenu da rade AC V npr. i rade ga tipa 5 godina, ovako malo vremena posvecuju igrama sto dovodi do velike medjusobne slicnosti, i nedostatka inovacija. Btw Unity rade vise od 3 godine cini mi se, on taj problem nece imati.

Dio koji me najvise potaknuo na razmisljanje i na to koliko je dubok AC serijal, je AC3. I ujedno i jedan od najomrazenijih dijelova svima. Connor-ov otac, njegov lik ustvari, je totalno, po meni, je promjenio perspektivu iz koje ja gledam ovaj serijal i radnju njemu. Zasto se zove bas AC? Zasto svaki put slusamo o “pravdi” Assassin-a? Je li to upravo onako kako se predstavlja da jeste?

Po meni, ima tonu toga za raspravljanje, diskusiju. Nabrojte mi na prste par serijala koji to mogu? … A usporeduje ga se sa CoD-om, koja glupost…

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

To je to, ne trazim nista vise :smiley:

Ispada da cu ovaj Rogue samo ja igrati, svi ste presli na PS4. :smiley:
Mada who knows, svakog dana kada se vracam sa faksa prolazim pored Sony radnje i na izlogu vidim ps4. Mozda mi dune nesto pa ga uzmem sada, ko ce cekati sledecu godinu…

Ma jok, spremio sam ja novac i sve to, problem je samo sto do januara ja necu moci da ga igram zbog obaveza. Tako da ono, kontam da je bolje da ga uzmem tada nego da mi skuplja prasinu par mjeseci. U sustini ispada isto, ali sam zacrtao da prvo odradim sve ispite, zavrsim obaveze koje imam i onda fino uzmem ps4. Ne ocekujem pad cijene niti izlazak ekskluziva, jednostavno ne znam dje udaram ovih dana :smiley: A i valjalo bi da zavrsim ovo brdo igara za last gen koje su mi se nakupile, ovako kad uzmem ps4 nesto ne vjerujem da cu se cesto vracati na last gen…