Ubisoft poručuje: Već radimo na mnoštvu Assassin’s Creed podserijala!

Pa onda ga uzmi u trebutku kad hoces da igras, ako nista drugo zbog duze garancije…

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja imam isti problem, sad skola, obaveze, samo za vikend uspem da igram nesto tako da mi se sad PS4 uopste ne isplati da uzimam. A jos nisam ni 100% za Sony sve vise me privlaci XBONE.

Sto je veci broj naslova to je i duza zabava (mogucnost da bude neke zabave). Po pitanju kvaliteta i kvantiteta, uvjek sam misljenja da ce se naci za mene ono sto meni odgovara. AC ima svoju pricu i svakako da vlasnici fransize zele dobru zaradu, dok pruzaju trazeno/ocekivano biti ce naslova. Nekome valja drugome ne valja, neko voli drugi ne voli, dok je vijeka i svjijeta bice i razlicitih misljenja. Ukratko … svako ima izbor.

Za narednih 10 godina ima da naprave bar 1000 AC podserijala…

Odmah da kažem da ja ovaj serijal obožavam, zaista mi je jedan od omiljenih, i svaku igru jedva čekam, ali ne želim da zbog tog nagomilavanja igara mi dosadi serijal ili da ga u****. A izgleda da ako ovako nastave će to uraditi, po meni i dalje najbolje posluje Rockstar, koji nam svake godine izbaci po jednu igru, ali je zato ta igra uvek za čistu desetku.

E pa kad zavrsis cetvrti deo sa ovom slikom te cekam :smiley:

Zasto imam osjecaj da ce biti bas tako? :stuck_out_tongue: :smiley:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”