U kojoj igri ste nakupili najvise sati?

Super mario s saga mege - pola zivota xD

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

ja na mainu imam 66 dana :smiley:

ccc, a nigde nema Halo :stuck_out_tongue: A ti si se tome najviše radovao, čak si i poštara napao :wink:

@Nemesis
Kakvi pola, ceo život, sad kad god mi dosadno na telefonu upalim i cepam Super Maria, ne treba mi ni GTA Vice City ni San Andreas, samo Mario i Zelda preko emulatora i ja sam prezadovoljan :smiley:

Definitivno cod MW2 trenutno sam na 38 dana tj oko 912h i jos dalje ga igram a sto se tice celog COD serijala predpostavljam da imam preko 2500 sati.

odakle mario na segi? :zbun:

Verovatno je mislio na onu Terminator ili kako se gde zove konzole, koja je kopija NES

Sega Mega, crna mala konzola sa dva gamepada oblika bataranga čini mi se :smiley: Kopija NES-a kao što daemon reče, natpis “Sega” a žute diskete, ne crne kao u originala… Sjećam se 90-tih kod nas je koštala i do 150€.

Sent From My Xperia ion, Using Tapatalk 2

A crkavale su samo tako, malo jači napon i ode napajanje :smiley: Imam jedno 100-ak tih kući, verovatno delimično ili potpuno funkcionalne, samo treba napajanje i da se malo očisti :smiley:
Bilo je verzija sa tastaturom i mišem, koji su naravno bili polu-funkcionalni, ali je bilo moguće “crtati” sa njima

A bre to terminator :slight_smile: ili neke identicne revizije u malo drugacijoj kutiji, svi ketridzi su pasovali i radili kod svih. Nije losa konzolica cak su neke igre bile u ekstra grafici za to vreme.

Error Tapatalk 2

Upravo!! Znam da su meni 2 crkle odmah iz kutije :smiley: Tastature, neću ni komentarisati xD Ali džabe, nema tog osjećaja neg’ kad ti Stari nosi u rukama novu “Segu”…

Sent From My Xperia ion, Using Tapatalk 2

ja na mainu imam 66 dana

Koji si ti kralj :smiley: Imao bih i ja mozda toliko al ja wow samo zimi cepam…

Ali džabe, nema tog osjećaja neg’ kad ti Stari nosi u rukama novu “Segu”…

Au nema boljeg osecaja :slight_smile:
I ja sam promenio tih Segi ili kako vec jedno 50 najmanje, taman kupis novu sutradan crkne adapter.

Oko 30 dana na mainu na Classic privatnom serveru :smiley: 10 dana na jednom altu i 2 dana na drugom altu
A za original da nepricam :smiley:

Ja u novije vreme najvise sam sati proveo uz Fifu. Oko 250 sati samo u 13-ci. Verovatno bar toliko uz svaku od 2009 verzije. A klinackih dana definitivno super mario na toj cuvenoj segi :smiley: Ovakva tema mi samo pokaze zapravo koliko sam sati proveo uz igre :smiley: Ceo zivot ne znam ni odakle mi vremena za bilo sta drugo :smiley:

WoW sam, moram priznati, igrao najviše…Jedno 3 godine bez prestanka (uvek na piratskom serveru), a što se tiče XBox360 igara, CoD:BO2 najviše, pa onda Skyrim, NBA 2k13 itd.

Kod mene je neprikosnoveni rekorder Dark Souls !W!, 150+ sati trenutno, a narašće to i preko 200.
Odigram tu i tamo po neku igru, ali sve je to dosta manje od Dark Soulsa.

Moj apsolutni sampion je PES. :)Bilo da sa prijateljima igram turnire,ili da sam ‘‘glumim’’ Murinja u Master ligi…uz ovu igru sati lete.Tu je i Far Cry 3,dok nisam sve ‘‘pocistio’’…i tu odose desitine sati. :slight_smile:
A kada sam bio mali,dosta sam vremena proveo igrajuci na Game Boy-u Wario Land.:slight_smile: