U kojoj igri ste nakupili najvise sati?

Nakon sesije od oko 10-ak sati Gears of War 3, na Raptr-u mi se pojavilo da sam igrao Gears of War 3 preko 300 sati (trenutno oko 324) :muscle:, pa me interesuje da li je još neko bio ovako zaražen nekom igrom?

hmmm pazi ne znam koja jos meri, ali znam da sam Forzu 3 igrao mesecima na LIVE bukvalno 24h tokom zime, gerase manje vise bilo prangijanje jedno vreme svake veceri po 3 sata uzastopno jedno 2 meseca…

ko zna vise hehee, tvrdim da mi se gaming kilometraza meri u godinama a ne samo satima :stuck_out_tongue:

pa dobro, meni je merilo samo u periodu kada sam bio na live-u, i ukupno imam oko 1400 sati, ali je sigurno mnogo mnogo vise, barem duplo, jer sam recimo Borderlands igrao bas mnogo, a zabelezilo mi samo oko 24 sata, a sigurno sam nabio 2 puta vise, jer sam presao oba playthrougha i sve misije, tako da nisam bas ni ja za merenje u satima :wink: a i vise me interesuje vasa procena, jer znam da ne mere sve igre vreme :slight_smile:

Ne više od 100 sati, računajući sve konzole i pc :slight_smile:

@daemonkiller92
Ja nazalost nemam pojma koliko sam igrao a kada malo bolje razmislim bolje i da ne znam, mislim da je najvise u gearsima oko 200 a Forza motosport 3 je verovatno tu negde sada se na secam tacno koliko.

E a ukupno koliko sam igrao box to me stvrno zanima ali ako imamo box odprilike isto i oboje smo jurili achivose a ti imas ok 50000 G a ja 91000 G a tebi je izbrojao oko 1400 sati ne smem ni da pomislim sta bi meni rekao.

U dark souls-u sam izgubio preko 300 sati sa dva heroja, zatim sledi skyrim sa oko 215 sati ako se dobro secam.

To bolje da ostane nepoznato, za opšte dobro :wink:

Na xbox 360 definitivno Gears 3, zatim FF XIII i Kingdoms of Amalur Reckoning sa priblizno 100 sati

pa ako cemo ukupno, onda je to WoW. ukupno /played imam 96 dana i nekoliko sati

Svaka cast, ja ne bi mogao toliko bas da igram bilo koju igru, ma kolko da je dobra

“WoW se ne igra! WoW se zivi!” rece mudrac… Igrao sam WoW i to je ubjedljivo najduza igra koju sam ikad igrao - mozda nekih 30 dana (oko 720h) sve ukupno. Sreca pa sam batalio na vrijeme a sto se tice Xbox-a hmmm ne znam, bilo ih je dosta ali nista vise od 40h, PS3 je MGS Guns of Patriots definitivno a na PC-u sem WoW-a Gothic 3 (SP) i CoD4 (MP)

Ja sam na PS3 COD 4 MP imao oko 90 dana igranja.
P.S. To ga dodje preko 2000h.

Ako se racuna i PC, ondak cs jos od 1.3 pa sve do 1.6 i tu stagniram
Znaci nekih 12 godina ako ne i 13:D

Definitivno WOW igrao sam je 6 meseci aktivno i video da je igra digitalni svet i mnogo opasna droga, hocu reci igra :slight_smile:
GOW 3 ubedljivo se igra najvise, pozdrav sa ekipu sa LIVE-a :drink:

300 sati Forza 3 kompletiro na 100 %.

Sto se PC tice najvise sam skupio na cs 1.6 :slight_smile: i na COD 4 MP,a na xbox za sad RDR oko 50 sati do 100 % i naravno FIFA 12 koja se moze mjeriti mjesecima a ne satima :slight_smile:

Mislim da je Skyrim jedina igra u kojoj sam nakupio preko 100 sati singl plejera. Gears 2 multiplayer mi je oduzeo verovatno i vise, ali ne znam tacno koliko.

Ako ne racunam MMO igre u kojima sam nakupio toliko sati da me je sramota da postujem (srecom prestao sam da ih igram), onda FFXIII, imam preko 130 sati…

Takođe.

Ubedljivo najvise na kompu CS:S