U kojoj igri ste nakupili najvise sati?

Mislim da ovde ne bi trebale da se racunaju MMO igre, a tu spadaju i CS i COD i Battlefield na netu, i DotA za Warcraft, i League of Legends, a definitivno WoW. :smiley: Sve njih sam definitivno vise igrao od bilo koje single player.
Ali ako se racuna single player… onda je gusto… Ali rekao bih Elder Scrolls IV - Oblivion. Neki bi rekli da je Morrowind bolji, ja se slazem da su obe dobre, neki Oblivion smatraju za razocarenje, ali mene je svet i grafika odusevila, igra je odlicna i dostojna je prethodnika. Skidao sam mnogo modova za nju, ma sve zivo sam skinuo cak sam i sam pravio modove jer sam se poprilicno bio nalozio na nju.
Inace ima i jos puno igara koje sam dugo igrao, ali ova se cini mi se izdvaja.

Ja ne mogu, 50 sati i ono zasitio sam se… 100 sati i to je to… Možda 3 igre sam odigrao više od 100 sati… Čak sam i Diablo igrao ispod 100 sati, a preko su bili CSS, i BFBC2 i možda Warcraft III (tj definitivno), i to ne više, do 120 po statistici.

Na ovoj generaciji najvise sam igrao Final Fantasy XIII, preko 120h.

Oblivion,Gothic 2,Dragon Age,Skyrim…To su od prilike igre na koje sam potrosio najvise sati.
A sto se tice MP: Gears of war,Cod 2 i Mw2.

Wow :smiley:

ako se racuna mp iz praistorije, sve preko 500 sati

warcraft 3/frozen throne/dota
quake 3
starcraft
counter strike

u skorije vreme, skajrim 60 sati…

World of Warcraft je defo igra koju sam najvise igrao. Od samog kraja bete pa sve tu negde posle Kataklizme. Loodnica.

Najvise sati sto u SP sto u MP potrosio sam na Fifa World Cup 2010 i Forzu 3 , takodje dosta kvalitetnog vremena sam proveo i uz 2 zaista vrhunska serijala Assassin’s Creed i Mass Effect.

Verovatno svi delovi Civlizacije, na koje mi je otislo pola zivota…

Ja sigurno Skyrim oko 90 sati gameplaya.

Najviše sam proveo uz Counter Strike, oko 2000. Pored nje su tu Call of Duty: Black Ops sa oko 200 sati (singleplayer + multiplejer), TF2 oko 250 sati, League of Legends 250-300 sati, FIFA 10 oko 100 sati, MW2, ako računam i PC i Xbox 360 verziju malo manje od 100 sati, Left 4 Dead 2 oko 100 sati, itd. Teško je prisetiti se svih igara, a ima tu i dosta singlplejer onli igara koje sam igrao dosta! :slight_smile:

Tribes: Ascend i Minecraft, definitivno. Ima najmanje jedno 1000 sati ukupno. Neverovatno dobre igre.

Definitivno najvise sati sam proveo uz Oblivion. Igrao sam je sve dok mi konzola nije RROD-ovala. Bukvalno sam znao da ustanem u dvanaest ujutru i da je igram do deset uvece. Skroz sam bio opterecen. Eh, ti dobri, bezbrizni dani… :lol: To je jedina igra koju sam igrao preko sto sati sigurno a posle nje sam, mislim da mi je Fifa 12 oduzela dosta sati.

WoW ubedljivo najvise , na main-u imam oko 20 dana igranja a to je mnogoo a gde su ostali heroji.To govorim samo za Lich Kinga sto sam igrao a igrao sam i TBC dosta.
E sad u single playeru ne znam al ja mislim da je to GTA san andreas tu igru sam igrao kao nenormalan dok sam bio klinac , dok na ovoj generaciji predjem jednom i ne pogledam vise igru.

Uglavnom, sve Bethesdine igre :smiley: Skyrim najviše, 300h…

Sent From My Xperia ion, Using Tapatalk 2

Hiljade sati u wow-u, 4storiju, cod mw1 itd. U honu preko 300, dota 2 150, dragon age oko 90…

definitivno fifa 13,svaki dinar koji sam pukao na originalu se isplatio samo tako,358h za sada mada sam se zasitio nje odavno.Oko 100h sam proveo uz FFXIII,Dark souls,cs 1.6[oko 500h] itd…

Hm…Ninja Gaiden II sam prešao nekoliko puta, pa ako to pomnožimo sa po, recimo 20 sati, dobijemo oko 100-120h.
Sumnjam da sam negde nakupio više…

Battlefield sam najviše igrao na boxu zbog multiplayera imam preko 50 sati online

GoW 3 oko 600 sati, FIFA 13 217 sati, Black Ops oko 150 sati, MW3 oko 100 sati i BF 3 oko 80-90 sati. To bi bila neka moja lista :slight_smile: