Tutorijal: Kako pokrenuti igre direktno sa mreže

strava , javljam kako je proslo. smara me ovo sa passwordom, nikad to nisam stavljao… cenim da cu sada morati svaki put da ga ukucavam pri paljenju kompa…

Moze ponovo link za connectX , ovaj je dead.

updateovan download link na prvoj strani

Ja imam problem , sve mi je na xbox-u dobro podeseno i pise connectX is loaded , i xbox nadje moj komp i poveze se sa njim , ali ga komp uopste ne vidi , i shareovao sam folder i sve ,oba su mi prikljucena na adsl-ov ruter HG530 ali uopste komp ne prepoznaje xbox i ne pojavljuje se onaj folder ConX, pomozite !!

preko cega trazis xbox, preko explorera ili commnandera?

preko explorera, komp uopste ne konta da je xbox na mrezi , samo pise unknown device

ni meni nije komp video xbox ni preko explorera ni preko commandera, pa kad mu ukucam direktno adresu onda ga otvori

kakvu adresu , malo sam duduk inace :smiley: a i ne pojavljuje se ni onaj folder conX na xboxu uopste

pokreni freestyle dash, pritisn desni analogni i u donjem levom uglu je dodljena adresa xbox-a

imam ip adresu , ali nece iz firefoxa da udje na tu adresu

evo usao je , ali mi trazi user id i pass

Imam problem pokusavam ovo da napravim vec treci dan ali nikako. Ucita mi conX pluging, u file manageru ucita SMB folder ali nema foldera sa igrama. Sherovao sam ga (valjda) i win7 ga vidi zajedno sa user folderom da su sherovani…
Nesto ja tu gresim ali ne vidim sta, pls help :cool:

Jesi dodao putanju za folder preko fsd-a?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Ako mislis na ovo




jesam ali mi ne prepoznaje particiju smb…
Mozda ne radim kako treba ispravi me ako gresim:

  1. odem na manage game paths pa onda Y
  2. namestim putanju i stisnem B
  3. odem na back i putanja bi trebala da ostane? Cini mi se da sam tako odradio za flesku…

P.S. meni nije bio instaliran conecx plugin. Skinuo sam sa prve strane fajl i tamo u tutorijalu pise da stoje dva fajla ali ima samo jedan conecx plugin. Posle sam butao po nekim stranim sajtovima i naisao na neki connectxpatch ali nisam njega ubacivao jer nisam bas najbolje razumeo sta se radi sa njim…mozda je tu neki problem i to me zeza?

Pogledaj u fsd da li pise conectx je aktiviran, pre je morao da se koristi taj conectx patch da bi radio jer je conectx ms fajl…
Na prvoj strani imas link za plugin.

za pravopisne greške kriviti Tapatalk 2

Mislis li na ovo?



a evo i podesavanja u samom conectx-u pa mozda i tu negde gresim





P.S. nov sam u RGH svetu tako da nemojte da mi zamerite ako gresim na necem prostom :slight_smile: sve sam radim i nemam koga drugog da pitam sem vas. Hvala jos jednom na trudu republikanci :smiley:

Da li si probao reset PC i reset konzole, trebalo bi da radi bez problema?
Da li si igre raspakovao ili prebacio u format za xbox, iso nece da ucita?

za pravopisne greške kriviti Tapatalk 2

Raspakovao sam 3 igre u folderu IGRE sa Xbox Backup Creator a ima i dosta XBLA igara u folderu, sve ostale su iso. Trebalo bi bar u FSD manager-u da postoji folder IGRE…znaci po nekoj mojoj logici greska je izmedju sherovanog foldera do ubacivanja putanje, to su samo dva-tri koraka :slight_smile:
Da li user name mora da bude velikim slovima, da li mora onaj patch za conecx (posto nisam najbolje ni vas razumeo :smiley: ), i da li sam ljudski sherovao folder?

Dodaj putanju. Add path, nadjes folder, udjes u folder, Y za select directory, on te vrati i onda X za save putanje

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Uradio sam ja to i ranije ali ne postoji ni jedan folder pod SBM-om i samim tim nema sta da preskeniram…trebalo bi tu da postoji bar user folder pod SMB ali ne prijavljuje nista, u FSD manager-u mi samo prijavljuje taj folder ali mi ne dozvoljava ulazak. Nesto sam definitivno preskocio :slight_smile:

Reinstalirao sam win danas, napravio novi folder, prebacio igre i sljaka bre :wink: ipak je nesto bilo do win-a izgleda
Hvala ljudi sto ste se trudili da mi pomognete :ninja:

Meni nema plugins u setings