Tutorijal: Kako pokrenuti igre direktno sa mreže

jesi stavio password kad palis windows??

Jesam.

Ja sam upravo probao da se povezem preko lana samo mnogo nesto sporo kopira preko mreze pre ce mi se skinuti torrent nego sto ce da iskopira igru na box

Jel postoje neka dodatna podesavanja

sporo ide preko mreze kopiranje, normalna pojava, ako imas externi hdd onda lepo ubodi njega na pc iskopiraj pa onda u xbox

imam samo je ntfs moracu da ga ispraznim pa preformatiram

Thx :slight_smile:

Nije se dugo pisalo u ovom thread-u,pa se nadam da će mi neko odgovoriti. Pratio sam uputstva,prebacio oba fajla u FSD/Plugins,dodelio password accountu na PC-ju,i sve sam sigurno tačno popunio,ali i dalje mi javlja da “connectx plugin nije učitan”. Verovatno sam napravio neki glup propust,ali sam još uvek početnik u svemu ovome…

Da li neko mozda zna zasto mi pokazuje samo jednu igru (NBA2k12) od kopiranih 5-6 igara.Znam da ovo ne funkcionise savrseno i da nece neke igre da rade. Isao sam i par puta da refreshujem igre i nista.Inace otpakovao sam igre u folder “Games”, ali i kada sam prebacio te fajlove u zasebne foldere samo nba je i dalje radio…

Kako si odpakovao igre U koliko foldera?
U cemu se razlikuju drugi folderi igara od tog sto radi?
Sta si ubacio u content?

Sent from my IRC using Twitter

podigni scan depth u manage game paths na 4 ili na 6, mozda imas vise podfoldera pa ne moze da skenira lepo

Pa odpakovao sam ih samo preko Xbox Backup Creator - a u foldere po tutorijalu,i da stavio sam scan na maksimum cak ja mislim…i isao uvek manual scan…

nesto u tome nisi odradio kako treba cim ne radi, jer mora da vidi svaku igru, licno sam isprobao znam da ih vidi sve, svaki put kad nabacis novu igru preko mreze moras da scan da ides… igra mora da se vidi a da li ce posle da radi i kako ce da radi (da li ce da secka ili nece) to je diskutabilno jer ne radi svaka igra kako treba, a da se vidi mora

Nema veze sad sam video da mogu da pokrenem te igre preko file manager-a,neka rade i ovako dok ne nabavim eksterni HDD.Hvala na pomoci!

stavi dubinu pretrage na 4, stavi sve igre u jedan folder i taj folder ubaci u content menagment.
Manual scan i mora da prepozna.

Resio sam problem , isao sam na clear data,zatim sam izbrisao content path i opet dodao i sada sve igre rade savrseno :slight_smile:

ah da prokleti FSD koji nije odavno updateovan a i dalje ima bugove, do duse kakav je bio pre sada je super hehhehe, clear data uvek radi :wink:

da li je moguce 4 xbox-a povezati na mrezu sa jednim externim mreznim hdd na gigabitnoj mrezi?

mozda ako je NAS

mali problem meni sve pise kao da je loadovano i sve je sacuvano kao u tutorijalu , medjutim nema foldera u file manageru …
aha sada radi usao sam i sve je ok , samo malo pitanje dakle ja samo da cepnem copy sa kompa na hdd1/games ?
u kakvom stanju treba da je igra i kako da je bukvalno pokrenem nakon sto udjem u connectx na file mngru posto imam zapakovanu u onih 50 + zipova i sfvova itd i mogu da je raspakujem u iso i dvd , dakle sta od ta 2 ?

Pretpostavljam da drajv na kompu (sa koga xbox cita igre) ne mora da bude FAT32, ali ajd da pitam pre nego sto krenem sve da podesavam :slight_smile:

ne mora