Tutorial: Crossflashing na Liteon iHAS drive

Rezultati post-ovani, pa pogledaj :slight_smile:

Imam jedno pitanje, da li model iHAS124 19 odgovara, posto nigde kod nas ne mogu da nadjem da se zavrsava sa B, a ni Asus-a ne mogu nigde pronaciā€¦ I ako bi mi neko rekao gde bih u Beogradu mogao pronaci bilo koji od ovih rezaca bio bih mu zahvalan, posto ja nisam imao bas srece ( iako sam nasao na netu u gomilu radnji, koju god sam okrenuo da proverim, nisu ga imali )

u Beogradu teÅ”ko ili aj da kažem da ga nema uopÅ”te,razlog mi nije poznat ali znam kad sam ja kupio krajem oktobra tj.dan posle infoa od c4e da samo lite on modeli podržavaju rezanje,u celom Beogradu je bilo isto tako teÅ”ko naći,ja sam naÅ”ao na B.Brdu i joÅ” sam čekao momka da donese to čudo iz magacina,kao bila mi frka prodaće se!!e sad,viđao sam oglase da prodaju već fleÅ”ovan ihas124 ali za neÅ”to viÅ”e para,inače ihas 124b bio je negde oko 1600 dinā€¦

to ti je B model sto si naveo, pazari to i miran si, naravno ako mozes da nadjes ako ne onda pravac net pa neke okolne zemlje, sve moze da se zavrsi

E pa hvala puno prijatelju :slight_smile:

Ipak nisam uspeo da ga nadjem, jedino za sada sto sam pronasao je ovaj model
ASUS DRW 24B3ST BLK , pa sam hteo cisto da proverim jel taj ok. Pitam zbog ovog nastavka BLK jer nigde ne pise o tome.
Hvala

Ja imam taj model skoro dva meseca i sve funkcionise super.

Da li je neko isprobao crosflash DRW-24B3ST/BLK/G/AS modela?
Samo ovo mogu da nabavim.

Ljudi, ako sam dobro skontao, nakon uspesnog crossflash-ovanja ne bi trebao da dobijam poruke, prilikom rezanja, koje glase: ā€œWrite until end of image (Overburn)ā€ i ā€œWrite until end of disc (Truncate)ā€?
Molim da mi neko potvrdi :slight_smile:

Moj je rezac DRW-24B3ST.

ne, crossflashovan uredjaj ti uopste ne izbacuje poruku da ce faliti mesta ili slicno, on vidi gde da pise i reze do kraja DVDa.

Samo da se zahvalim na sjajnom TUT-u. Uspesno sam flesovao Asus, sada se bacam na ixtreme burner max.Jos jednom, svaka cast!:da:

Imam isto pitanje? Takodje samo G mogu nabaviti trenutno.
Siguran sam da je neko kupio i taj model, samo sto ni ne zna.
Svakako oba modela su sa b chipsetom samo eto neka razlika, koja ne znamo koja je.

Da li odgovara ovaj model rezaca LITEON iHAS122-18 B

ne odgovara imate listu u tutorijalu za flesovanje ixtreme burner max fw-a i NEMA ODSTUPANJE OD TE LISTE, to su svi modeli koji mogu vise ni jedan drugi

zakljucavamo temu, tutorijal je u pitanju ne tema za pitanja