"Transfer blama"

Meni kad tako izvisi ruka za pozdrav, ja se rukujem sam sa sobom :slight_smile: I mogu vam reci da me ni trenutka nije “blam” :grinning_face_with_smiling_eyes:
Ima i situacija kad nailazi lik i zna se mnogo bolje sa tvojim drugom i pruzi mu ruku i ti taman sto pruzis ruku ocekivajuci da ce odmah i tebe pozdraviti, njih dvoje se zagrle, kao nisu se videli 100 godina… A ti visis sa rukom :joy:
Najgore mi je ljubiti se sa starim ljudima, to hoce u usta da te poljubi… I jeste malo nezgodno, jer ne znas ko se koliko puta ljubi… Zato ja ako se ljubim ljubim se jednom i zadrzim glavu na sekund, kako bi i druga osoba znala da je jednom dovoljno…

Sa druge strane, ovo o cemu mi pisemo je presmesno… Kao da nam je 10 godina :joy:

Tri poljupca je previse. Oduvek sam to mislio. Bukvalno stopira ritam pozdravljanja. Dva bi trebalo da su maksimum.

Mada, ne secam se kad sam poslednji put morao tako s nekim da ceremonialno plesem glavom cmachem obraze.

“3 poljupca hocu ja…Necu 1,necu 2…” :slight_smile:

Ova tema postaje epska. :smiley:

3x je idiotski, ali mnogi se i naljute ako se neckas.

3 Likes

Mnogo gluposti pisem kad predjem na ‘‘dark side’’… jbg…

Tema je promaja prava :joy:
Mada kad mi je slava, ako dodje neka dobra koleginica sa posla od staraca ili komsinica, 40ak godina, prsti perje… Onda bih se i 6 puta poljubio :joy::joy::joy:

Takodje kada snimaju reklame ljudi koji nisu glumci…Sportisti naprimer…
Samo zato sto su popularni sportisti,kompanije ih angazuju da reklamiraju njihov proizvod u nadi da ce njihova popularnost doprineti boljoj prodaji…
A oni deluju tako izvestaceno,sa nekim mizernim pokusajima glume,plasticnim pokretima i usporenim govorom… (prednjace kosarkasi).

Takve su mi godine… Ja sam za neki + godina, dok je vecina ovde za neki - :slight_smile:
Vas je proslo to :slight_smile:

Volis iskusnije da te nauce necemu, a ja mladje da izgledam iskusno :smiley:

Marko ,pa gde mladje vise BATICE ?! :slight_smile:

Ono sto tek napuni 18 :smiley:

U moje vreme zenske osobe nisu stupale u bracne odnose pre braka :slight_smile:

Pa ni danas ne stupaju u bracni odnos pre braka :smiley:

Dobro,ja sam mislio na bracne duznosti.
Prosto je neverovatno kako ti to vremenom stvarno i postane “duznost”…

1 Like