Tomb Raider - Impresije/Skrinovi/Iskustva/Diskusija

Odlicna igra, fenomenalna…

Odlican gameplay, iz nivoa u nivo je sve novo, nema ponavljanja, stvarno VRH igra…

Igra je zista dobra ili samo u SP,MP je ocajan,nisam video losiji skoro i stvarno ne znam sta im je to trebelo,neke igre jednostavno nisu za multi…

SP je savrsen :smiley: danas sam ga zavrsio…usao u MP nisam mogao ni da zavrsim jednu rundu kolko je lose…

Oce biti sequel?

Ko će ga znati, ali verovatno hoće

Koliko je igra dobra, podseca na Betmen-a, zao mi sto verovatno vise nece biti nastavaka…

Mada kako sam nacuo, sigurno da ce biti nastavak…

Ona poslednja scena kada kaze da ne ide kuci i Survivor is born, takodje ukazuje na to…

Naravno da će biti nastavka, pogotovo što igra ide ko alva, milion primeraka u prvih 48 sati.

Hvala što si spoil-ovao kraj

Kao da sam rekao nesto bitno :stuck_out_tongue:

Instalirao patch na pc-ju i lara se preporodila.

Sent from SIII

Ja evo sada zavrsio na PC-u… Nije losa igra… Svidja mi se… Jedna od retkih u poslednje vreme koje sam zavrsio…

Ja imam problem. Juce normalno igrao i danas nmg da nastavim. Kada udjem u igru tj idem na load igra se zamrzne tacnije xbox. Uopste nmg da je pokrenem. Jel ima neko neki predlog sta da radim,poludeo sam?

Narezi opet disk, moguce je da blokira zbog samog diska. A ako to ne upali, onda samo preko Modia ili Horizona ubaci neki tudji save game, i kreni od nekog drugog checkpoint-a. Ali koliko se sjecam, TR ima dva-tri sejva koja ostavi, samo pokusaj da pokrenes neki od njih

Ja presao igru bez takvih bugova, uspeo sam kao u svim tomb raider da polomim kameru i da prodjem kroz jednu stenu :slight_smile: na plazi,kada se silazi na dole(sa vrha) sa desne strane je.

za pravopisne greške kriviti Tapatalk 2

Imao sam slican problem do duse sa nekim drugim igrama ali dobro.Meni je jedino pomoglo kada sam skinuo neku drugu verziju igre i nju narezao nije mi pomoglo ponovo rezanje iste verzije tako da bih ti to savetovao da uradis.

Hvala svima,potrazio sam po netu i nije problem do verzije ni disk-a vec se desava ponekad. Fora je da se napravi novi save i opet ucita stari i radi opet. Vec sam se oduzeo da cu morati opet sve a bas sam se dao da imam 100% :smiley:

Isto i ja, bez ijednog baga sam presao igru. Neki imaju srece a neki ne. :stuck_out_tongue:

Meni se to 2 puta desilo na Hitmenu… I 2 puta sam igrao od pocetka… :smiley: SRECNO…

Da hvala,trebace mi jer izgleda svaki put se to desava. negde na 88% sam pa sledeci put kad budem igrao igram do kraja,ne vredi drugacije,gubim zivce ovako. Taman se namestim da igram ono zakuca. Uzas.

moram napomenut da igra IZVANA kad pada kiša i kad je noć i UNUTRA(svugdje) izgleda next gen na now gen konzolama,a kad je po suncu IZVANA onda mi je grafika za 6/10 jer se podosta vide jaggy lineovi

al inače ostalo sve za 9-ku,trenutno naj igra ove godine…