Tomb Raider - Impresije/Skrinovi/Iskustva/Diskusija

Odlicna igra, grafika extra, nemam zamerki

Sent from my HTC One S using Tapatalk 2

sve je to super ali brate mili ne da je potreban patch podhitno nego ja ne znam. sve radi lepo, igra prosto leti i onda random frame drop i to valjda na 1 fps, totalno ne igrivo, ne desava se cesto ali kad padne moram da cekam. pojma nemam sta je, da je slaba masina, ne bi radila dobro uopste, ovako radi super i odjednom paf. desava se da malo frame rate opadne zbog tress fx-a kad je lara closed caption, ali ovo pada i kad sam u nekoj pecini gde je zatvoreno sve i nema razloga da padne na 1 fps.

a moja konfiguracija je takva da sve igre sto su izasle u zadnjih godinu dana, samo odem u opcije i i ne gledam ni sta je samo vucem slidere do maksimuma i sve leti.

eh lara, lara…

Meni se to ne dešava, barem se ni jednom nije desilo :S

Koje drajvere koristiš?

Mada igra je čudna jer moj ortak sa istim kompom kao mojim ima 32fps-a tamo gde ja imam 55. Bukvalno upoređivali skrinove, ali on ima poslednje drajvere a ja 13.12 beta 5.

Primetio sam da kad na screen-u ima vatre frejmovi drasticno padnu.Takodje imam atijeve beta 5 drajvere i sve lepo radi osim ponekih delova gde ima vatre.

Je l’ neko probao na box-u da igra je l’ safe za live?

Izašla je verifikacija, tako da jeste

Završio igru a na nekih 72% sam kompletiranja svih taskova. Mislim da će na tome i ostati :D.
Odlična igra, ponekad na autopilotu ali taman za jednu sinematičnu avanturu. Možda malo više puzzle momenata bi trebalo dodati.

To definitivno, uopste nema duh starih Tomb Raidera, iako je naravno, sama za sebe, vrlo zabavna akciona avanturica.

Kad sam zavrsio igru imao sam 84% kompletiranja, nasao sam sve grobnice, relic-se I vecinu dokumenata, al’ nisam trazio one GPS fregmente, taj mi je deo totalno glup, ne znam cemu sluze.
Svakako je trebalo dodati malo vise puzzle elemenata, ali oni koji imaju su po meni odlicno odradjeni, vrlo dobro koriste oruzja koja imas u arsenalu.

Da, zbog toga se ova igra naziva “Reboot-om” serijala :slight_smile: to ustvari to i znači :stuck_out_tongue:

evo skidam beta7 drajvere valjda ce raditi bolje posto ovo ne moze da se igra. stavio sve na minumum, isti djavo +tress - tress, sve isto

@Akiris Tessellation probaj da iskljucis, to sam negde procitao, a izgleda nije do tressa…

Koji beše proc?

Inače nema razloga da sa 7950 beše? ti radi u toj rezoluciji što igraš gore nego meni, nešto nije ok, ili procesor ili igra. Jel imaš original or?

Beta 5 drajvere imam.

Čuo sam da likovi imaju dosta problema koji nemaju original, svakakve ispade itd itd…

Ono bukvalno sve na max + SSAA x4 (što je overkill) i TressFX 50+ fps-a u svakom ali svakom trenutku (sem close up sekvenca koji nemaju veze sa gameplayem)

Igra je fantastična, iskreno jeste malo nalik Unchartedu, ali ljudi zaboravljaju da je Uncharted najviše uzeo baš od Tomb Raider serijala.
Priča mi se najviše svidela i to kako kroz one dnevnike možete da saznate više o priči, likovima, o drugim avanturistima koji su bili na tom ostrvu. Gunfight nije dosadan, ja sam igrao na normal težini i bilo je trenutaka kada me protivnici iznenade nekim potezima. Multiplayer je druga priča, vidi se da je bukvalno ubačen u poslednjem trenutku, i totalno je ne igriv.


:slight_smile:

Jel ima neko kojim slucajem cover za ovu igru ? Ne mogu nigde na netu da nadjem da istampam -.-"

Trebalo mi je 1.5min

A ti imas onaj drugaciji google, nemoj sad da prozivas :smiley:

Jbg sad :frowning: varam…

Igra me je toliko iznenadila,nisam znao da ce mi se tako svideti.
Ima nekih par sitnica koje su mi izgledale bezveze ili jednostavno glupe…Ali kao sto rekoh sitnice.
Malo pre sam zavrsio igru sa 95% Completion.
Obavio sve osim par Challenge-a.
I dobio sve Achievement-e osim jedan za Challange-e i Multiplayer achievements.
Ne znam kada mi se zadnji put neka igra ovako svidela da sam se skroz potrudio da dobijem 100% completion i sve achievement-e :smiley: