Tom Clancy's The Division - E3 Gameplay reveal

https://youtu.be/uiaRSuyQ7zA

e ovo mi se svidelo

Bas tad je server puko, gledam a ne mogu nista da komentarisem. Igra izgleda bas, bas, bas jako. Cak i ova integracija sa tabletom ne izgleda toliko nepotrebno, tj izgleda zanimljivo. :smiley:

Super je jedva cekam odusevilo me :slight_smile:

E ovo je next gen.

Uf odlicno…zaista next gen igra. Koliko detalja…

ne znam kako vama ali ovo je meni most anticipated igra koju sam do sada video. Absolutely amazing. Mislim MMO sa primesama Last Of Us-a u neku ruku. igrac krece sa zalihama koje traju tri dana, i na vama je da prezivljavate. Eat or be eaten, hoces municiju, idi u policijsku stanicu, ali mozda su tamo bande i okoreli kriminalci koji su konacno docekali dan da se osvete zakonu. Treba ti hrane, idi da proveris trzni centar dal ima hrane ili vode, opet mozda je sve prepuno infecteda pa dal je racionalno potrositi svu municiju zarad dve flasice vode?

Igra nece imati klase, samo klasicni skill tree koji krojiti prema sebi. naravno respecc je moguc uvek i on the fly. Naravno igra ce imati app za tablete medjutim ovde se ne radi samo o kozmetici nego ce igraci kontrolisati dronove, za lakse pronalazenje namrinica ili skeniranje potencijalne pretnje za svoje kamaradere. Dronovi takodje poseduju neku vid pseudo levelovanja, za sada nije objavljeno.

PvP koji ima sanse da bude opako dobar zato sto ovde ispoljavanje svoje dominacije lako moze da se zavrsi pogubno, jer mogu ja biti jak, dok imam municije,i sta kad istrosim? Naravno, tu ce biti situacija da se neko napacen sa puno municije a nimalo namirnica zajapuri i krene na jace i brojnije zarad odredjenog cilja.

jedino me zanima, kako ce se ispoljavati nedostatak namirnica. Svidja mi se i sto je napucavanje pravo, pod tim mislim da se ispod haube ne bacaju kockice kao u vecini mmo-ova.

A sto se tice grafike, hmm Watch Dogs doesnt look THAT awesome now, does it? :wink:

Kada je grafika u pitanju Ubisoft je bas resio da ostalima pokaze kako se to radi…Ovo i Watch Dogs ne zna se koja bolje izgleda a obe su open world.

Meni je ovo takođe jedna od stvari za koju vidim da ima taj next-gen label. Ti sitni đavolji detalji koji su u trenutnoj generaciji zapostavljeni, ovde se vide. Po meni jedna od top tri igre sa E3. Čudo kako Sony ili MS nisu ovo maznuli za ekskluzivu.

onaj detalj kad meci prste kroz policijska kola je dafuq

I molotvljev koktel, i mape, skill tree, debris, svetlucanja, ah…

Ovaj screen mi sve govori o igri. Predivno.


Da na ovoj igri se bas vidi da je next gen pre svega po cesticama,osvetljenju i ovom dimu koji mnogo dobro izgleda.Realno u teksturama i nisu bas mogli nesto preterano da napreduju ali kada sam video kako stop svetla onog automobila bacaju crvenu svetlost na dim pustio sam u gace :D.

konacno neku RPG koji je smesten u realnom vremenu i nema magije i ostalih stvari…

Nezz dali znate ali igra je radila na xo.Ozbiljno mislim za par minuta cu staviti oxm je potvrdio

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

Just…don’t. Pa normalno da je radila, najavljena je za XO

Ne nemojte me krivo shvatit i mislit da svaka igra koja izgleda tako dobro igrana na xo nisam gledo do kraja ubisoft press pa ne mogu sa sigurnoscu tvrdit sam kazem kak je gp s xo

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

Gameplay me podseća na poslednji Ghost Recon i mogu reći da mi se mnogo svidža! :slight_smile:

vec umaras sa trpanjem xboxa svagde
ovaj demo je sa PS4 covek je drzao PS4 dzojstik u ruci
i rekli su pre demonstracije da je gameplay sa PS4
na kraju nebitno i ovako je multiplatform

upravo tako, bas trazim deo gde drzi kontroler koji svetli zutom bojom, na kraju sam poceo da sumnjam da to nije bilo na ovoj igri, ipak jeste…

Nema sta,za sad me je samo ovo next-gen cudo ostavilo bez daha.Sinoc sam tek stigao na Ubisoft prezentaciju,i kad je krenuo uvod u ovu igru kao krize,nestabilan sistem,anarhija,bolestina,kazem sebi “aj da pogledam na sta moze da lici” i bogami,nisam bio ovako raspamecen “jos od 1968(ko cita Dylan Doga,zna :)”…grafika je wow,ali sam mmo sa rokanjem i prezivljavanjem,je kod mene je veliki +.I onda dodje scena sa napucavanjem i busenjem kola :X…ova igra je u mojoj glavi vec memorisana kao “must have” kad jednog dana dodjem do next-gen parceta hardvera :slight_smile:

Na cemu god da je radilo - nije najavljena PC verzija, ili se varam? Sta bi sa Ubisoftovim najavama da ce PC ubuduce biti njihova lead platforma?

Ponavlja se ista prica, here we go again…