Tom Clancy's The Division - E3 Gameplay reveal

Ne ova igra nece biti na pc,a primjetio sam kako par dobrih igara uopce nema pc logo na kraju trailera ve XO i ps4.No meni to ne smeta jer cu iovako igrati na next gen konzoli,ne vjerujem da ce ubisoft toliko biti pc naklonjen jer nihovi glavni ljudi kazu kako najmanje zaradjuju od pc-a tako da ce vecina igara biti port eventualno neka igra ce biti primarno za pc

Ama zar nisu pricali da se PC-era vratila i da ce biti lead platforma za njihove next gen naslove ili sam ja to sanjao? :smiley:

Znam samo da oni nisu zadovoljni prodajom igara za pc te da ce njihove igre biti pretezito MMO naslovi kao ne tako davni ghost recon online

Ovo ce sigurno doci za PC ali verovatno sa kasnjenjem od minimalno 6 meseci.To je sigurno jer ova igra neki tip MMO isto kao i The Crew.Sto znaci nema pirata u opste i oni koji oce da je igraju moraju da je kupe (kao ja) tako da moracemo da se isprsimo malo.

Ipak ovakva igra da ne bude na PC je glupo a samim tim je UBI onda lud.


to je to.

ovo cu sigurno da ispratim i uzmem u startu 2014. ,mada ima toliko dobrih igara ja stv. ne znam odakle cu da nadjem tolke pare za sve ovo :0

Evo clanak koji malo ulazi u pricu Division-a

Tom Clancy’s The Division preview: co-op survival in post-virus New York | PC Gamer