The Witcher 3 Konferencija veceras

Nekih ~350€. Kol’ko para… :slight_smile:

Послато с’ моје Нексус Пет’це

Jos 20e i eto ti PS4 ili X1 :smiley:

Da budem iskren i razmišljao sam dal’ da uzmem X1 ili novu grafiku (s obzirom da PS4 već imam, jelte), doduše moju grafičku sam prodao pa me to malo stavlja u nezgodan položaj jer ova integruša s’ matične nije ni za šta, bukvalno.

Послато с’ моје Нексус Пет’це

[/COLOR]

Da budem iskren i razmišljao sam dal’ da uzmem X1 ili novu grafiku (s obzirom da PS4 već imam, jelte), doduše moju grafičku sam prodao pa me to malo stavlja u nezgodan položaj jer ova integruša s’ matične nije ni za šta, bukvalno.

Ako biras izmedju X1 i graficke, a vec imas ps4, onda def graficka. :slight_smile:

Al generalno ne treba ti nista od toga ako imas ps4.

Al generalno ne treba ti nista od toga ako imas ps4.

Mozda mu treba PS4 zbog gamepad-a :devil Na cemu igras ps4?

I PC (dok nisam prodao HD7870) i PS4 igram preko Samsung-a UE32D5000. Za moje potrebe radi pos’o :slight_smile:

Послато с’ моје Нексус Пет’це

Ajde da vas prekinem pre nego izbije jos jedan rat… Evo jednog pitanja za one koji su igrali dvojku na x360:
The Witcher 3 will use your Witcher 2 save file

Ono sto mene zanima je:
Right now, this feature is confirmed for the PC only but speaking to Videogamer.com, producer John Mamais said a console solution might be found.
Sta mislite o tome? Da li je samo proseravanje ili ce mozda to stvarno da odrade? To bi bilo odlicno, ne samo za ovu igru, vec i za mnoge druge igre…

Ne znam kako je to izvodljivo,jer ti nisi igrao igru na istoj konzoli.Jedino sto mi pada na pamet da nekako preko PSN ID tj Gamertag-a uz pomoc achievementa tj trofeja to izvedu

Za Xbox, to bi mogli da omoguće da se postavi na Cloud Save, pa da se onda učita, a verovatno bi bilo nešto slično izvodljivo i na PSN, ili pak da se kopira Save na USB, pa da ga onda učita.

Pa da da vidimo malo i tog cloud-a,ali mislim da ce to ici nekako preko samog profila ili nest slicno.Po meni ovo je izvedivo

bilo bi dobro da na samom pocetku igre ponude opciju sa tipom stikliranja izbora iz proslih delova,a novajlijama da ponude neki default…posto koje su sanse da imas save file iz oba dela…ja sam na primer keca presao na predproslom kompu,dvojku na proslom i drugi put(zbog price iz drugog ugla) na xboxu,oba kompa na odpadu a box prodao…a secam se svih izbora…P.S za sve koji se premisljaju da li da obrnu keca i dvojku ja preporucujem da krenu odma,Witcher je prva igra RPG zanra koji sam igrao i zbog nje zavoleo taj zanr <3

Ali pazi, neke igre ti odmah beleže u nekom svom serveru izbore, i bilo bi moguće da sa druge konzole pristupe tim podacima, ako koristiš taj profil. Recimo, da su napravili neki svoj sajt sa profilom, gde bi se registrovao i onda ti tamo beležili izbore, pa onda, da možeš te izbore da koristiš u narednim delovima, bez obzira na platformu, ali jbg, nije se razmišljalo toliko daleko. Doduše, ne bi trebalo da im bude nešto preterano komplikovano da naprave neku skriptu koja bi čitala te iz izbore sa Savea, mada, videćemo.