The Witcher 3 Konferencija veceras

Evo sve potrebne informacije su ovdje,a ja cu napomenuti da ona pocinje za 8 sati.
Uzivajte,a izbacen je i jedan screenshot


http://www.eurogamer.net/articles/2014-06-05-watch-cd-projekts-witcher-3-and-gog-com-press-conference-right-here

Hello, my name is Adam Kiciński, and i am the CEO and game director at Projekt RED, and tonight we are going to announce Witcher 3: The Wild Hunt…gromoglasan aplauz… is going to be delayed until 2015. Until then enjoy in this brand new cinematic action trailer showing geralt powers that will eventually going to be dumbed down to a one button prompt. Also take a look at stunning graphics which can new consoles show. Of course this cinematic is being run by two Geforce Titan cards on pc, but fear not, the game will look only 45% worse than this cinematic. Enjoy a fine evening and prepare for Geralt in nonconfirmed date in 2015. that would be all. Curtains down, witcher music… credits roll…

been there done that…

Pa odgoda je gotovo neizbjezna.Ponovno kazem ova godina je za dzoku.

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

Tuzno ali istinito :frowning:

Poljaci jedva čekam da kupim 3 ne 2 Geforce Titan i djerdapsku hidrocentralu da imam dovoljno struje kad cimne :?

Ajd’ grafika djene-djene, to me i ne zanima toliko kad je Witcher u pitanju, znam da im to sigurno nije adut. Jedva cekam da vidim sta su uradili sa onim “zivim svetom” kojim su se hvalili u ranijim trajlerima.

PREDOBRO

Oni sve igre za 2015 izgleda da cemo dane provoditi igrajuci :smiley:

Ovo je preterano dobro :smiley: Ovo kupujem 1000000000000000000% :smiley: Samo me zanima koliko ce da kosta collectors edition :smiley:

Mrzim ovakve trejlere. Naloze te 10 meseci pre nego sto igra izadje, a ovaj trejler je zaista predobar. Da igra izlazi ove godine, mogao bih bez razmisljanja reci da ce sigurno biti GOTY, ali ovako za 2015. tesko da mogu reci, bice dosta igara, vec sad znamo za dosta igara koje ce se pojaviti u 2015. a da ce biti predobre, a i tek ce da najave jos dosta hitova.

Svaka im cast, al’ su sklopili trejler. Mnogo, ali MNOGO dobro izgleda.

Pored zapadnjacke i japanske estetike koje upijamo godinama, dobismo od poljaka da vidimo kako izgleda istocno-evropska AAA produkcija. Onakav izgled sveta i opsti ton ne mogu od amerikanaca da nastanu.

Stvarno izgleda odlicno! Rekao sam i ranije da ce ovo najverovatnije biti prvi rpg koji cu igrati.

Odlicno izgleda! Stra’ me da pomislim koji ce PC zahtevati ako do tad ne uzmem neku konzolu. Bez sumnje, 2015. ce biti godina za pamcenje u gamingu :slight_smile:

Pa generalno sve u vezi Witchera je dobro sem mozda Poljskog filma koji se pojavio pre dve decenije. Imam kuci svih sedam knjiga o Geraltu od Sapkovskog koje su on par sa Tolkinom ili RR Martinom. Same igre su jedinstvene same po sebi, zbog izbora koji ovde actually nesto znaci do same price. Pre nego sam procitao knjige, bilo mi je onako, kontao sam, lako uraditi tako dobru pricu kad imas knjige, dok nisam skontao da prica u igrama nema veze sa knjigama. Knjige su posluzile za istorijat, svet, likove i samog geralta. Super satkana prica koju je pohvalio i sam Sapkovski, svoj unikatni engine koji pobija sve sem cryteka, pravi mature RPG, naspram kojeg struktura ES igara izgleda kao jedan veliki dosadni quest hub.

imam kuci brdo knjiga koje sam procitao i bile su mi dobre ali samo je witcher zasluzio mesto na polici pored kompa :slight_smile:

Vala bas.Ovim redom, kako u pocele najave i sva odlaganja, 2015-ta ce biti ludilo.

Uff, ko li će dočekati tu 2015-u, auu Mile…

Послато с’ моје Нексус Пет’це

Ili zasluzeno pored 360 joypada :slight_smile:

Mislim da likovi u Witcheru 2 i 3 imaju najbolje uradjenu odecu u bilo kojoj igri ikad.

Trojka možda da, a The Order 1886? :slight_smile:

Послато с’ моје Нексус Пет’це