The Outer Worlds - Official Launch Trailer

1 Like

Igra zauzima samo 17 giga na xboxu, nesto mi to sumnjivo za open world igru.

kod mene 36.7 gb

Sa ili bez tekstura ni ostale igre ih nemaju za obican box pa su skoro sve od 30 do 50 giga, ima ih i od 100 :grin:.

Igra dobija odlične recenzije, trenutno 86 metacritic :heart_eyes_cat:

2 Likes

2 Likes

Uh ni meni, sve nesto pogledavam klipove i recenzije da vidim oce li mi nesto pobuditi interesovanje, al ne ide.

1 Like

dosta igrica prvo ovdje pogledam utiske nasih ljudi pa gledam dal da uzmem ili ne tako i za ovu.Ko bude igra neka ostavi koji utisak :smiley:

Jel igra neko, kakvi su utisci?

Ja skinuo, ali 25. je release date, pa cekam da se smiluje kalendar.

Sigurno da može pre novog Zelanda. Možda je pustim večeras…

Počeo jutros da igram!

Ja sada planiram da počnem…

Takodje pokrenuo, ali odigrao mozda deset minuta, sada se mora raditi. Za one koji imaju Game Pass Ultimate, igru mozete skinuti za PC i igrati.

Zanimaju me vasi utisci –

Citam juce jurogejmerov opis, koji zvuci otprilike jednako neimpresirano ko sto i meni igra deluje. Onda odgledam gejmspotov opis, gde covek nije mogao da nahvali koliko mu je sve bilo super.

Moj rekord u ovoj igri je 30 minuta.

Što se tiče recenzija ubedljivo je više pozitivnih dok se negativne mogu na prste nabrojati, mada zavisi na koga naletiš ili koga smatraš merodavnim za svoj ukus. Svakako je u pitanju AA+ igra, polu-open world (hvala bogu na ovome) sa dosta humora i zaista RPG.

Tek sam počeo i ne mogu još da dam svoj sud, ali mi se dopada i taj momenat kada osvaneš na nepoznatoj planeti je jako inspirativan da otkriiješ šta se dešava i koja je tvoja uloga u svemu tome.

Kontam da će dosta ljudi da se žali na to što moraju igru da igraju kao RPG a ne kao shooter/avanturu sa RPG elementima (Borderlands ili God of War). Pažljivo kreiranje lika prema sopstvenom stilu igranja je poenta a sad ako nekog smara da se time bavi, ne verujem da će naći puno užitka.

2 Likes

Mene je zarobila Fifa, ali planiram da krenem uskoro. Juce sam krenuo sa kreiranjem lika i zaspao :smiley:

Devetka na gamespotu mi je dovoljna: najbolji Fallout ikada, jaka naracija i karakteri, interakcije izmedju kompanjona… Zvuci kao svakako najbolji RPG, mozda i najbolja igra godine.

Odlična igra. Okruženje, oružje, zvuk, humor, vrste neprijatelja… Stvarno dobro odrađena igra, sigurno su nadmašili bethesdu za nekoliko svetlosnih godina, pogotovo u grafici… Ono što je ogroman + ove igre, nema ni jednog jedinog problema day one. Stvarno radi, nema pucanja igre…

pa:

3 Likes

A na nisam pokrenuo ni jedan jedini punokrvni rpg otkako sam presao witchera.

Mozda cu da probam ovo.

Proklet bio Geralte

2 Likes