The new Xbox: all confirmed Xbox 720 games in one place

Pa koga zanima…:
Xbox 360 Feature: The new Xbox: all confirmed Xbox 720 games in one place - Xbox 360 - The Official Magazine

Oni ce listu dopunjavati kako koja igra bude potvrdjena…

Ni jedna exkluziva, a za pola nismo ni dobili zvanični release date niti stanje developinga, par igara su u limbo-u.

Pa exkluzive ce valjda sa konzolom… :smiley: Ako ih bude u opste :smiley:

Exkluzive se sigurno nece predstavljati na ovakav nacin…

Prvi put čujem za Human Element i za Whore Of The East, ovo ostalo je već poznato, znači nisu ništa postigli tim “novostima”

Pozdrav svima,sta mislite da li ce xbox 360 biti jos aktuelan i kad izadje xbox 720.

Nece…

Ne, odjednom će nestati u analima istorije… Naravno da će biti aktuelan u pogledu igara 2-3 igre nakon izlaska sledeće generacije, dok ona ne uhvati zalet. Pa PS2 se pravio i prodavao aktivno do prošle godine :smiley:

Ma ps2 je nesto sasvim drugo i on ne moze uopste da se poredi u tom pogledu, tj da se to sto se desavalo sa njim kaze da ce isto biti i sad, jer realno toliko se prodavala da su morali da ostavljaju support za nju.
Ali verujem da ce i xbox 360 biti podrzavan. Nisam toliko uveren u te 2-3 godine, ali bar godinu dana. Jer kad vec grafika novih konzola toliko predje zastarelu, i kad se proda dovoljna kolicina konzola, nece gledati da izbacuju za piratizovanu proslu generaciju. A naravno i u prvih godinu dana cemo videti igre koje ce izaci samo na next genu. Moje misljenje, a videcemo.

Sent from my Samsung Galaxy S3 using Tapatalk 2

Pa neće za godinu dana svi preći na najnoviju konzolu, bar dok se ne razvije tržište i gaming populacija, bez obzira na pirateriju na ovoj generaciji, jer ona nije toliko rasprostranjena u svetu koliko je kod nas. Drugo naveo sam PS2 jer je bilo priče da će on biti prekinut odmah nakon izlaska PS3 pa šta je bilo, mislim da će MS štancovati Xbox 360 dok bude bilo igara za njega i dok ne zagine populacija na njemu, jer bi u suprotnom prestali već sad sa proizvodnjom Xbox 360. I može da se uporedi PS2 sa Xbox 360, oba su konzole, oba su masovno piratizovana i oba će (Xbox 360 verovatno) biti aktuelni i nakon izlaska sledeće generacije.

Xbox 1 je nestao kao da nikada nije ni postojao. Naravno mislim na to kada je izasao x360

Sent from my iPhone 4s

Nece ovo brzo nestati…licno kupujem novi xbox cim izadju 2-3 igre sa dobrim MP i da to cepam samo…BF4 planiram da kupim, GoW novi koji ce 1000% izaci za konzolu i jos neku koja mi se dopadne (mozda urade nesto sa CODom pa bude bolji…) videcemo, sve u svoje vreme

Takodje pominju da ce ps4 biti duplo jaci od xbox 720 tako da se vise isplati ps4 i sobzirom da na ps4 mozez da igras igre njegovih prethodnika.

Pa i sad je ps3 duplo jaci od xboxa…pa who cares xbox je bolji od psa po mom misljenju…a za ps3 nemam nijednu igru, piraterija nece moci pa i za to who cares…

xbox 1 je nestao jer je u to vreme ps2 bio mnogo dominantan, 360 ce duze trajati u next gen eri. Ali to je zato sto nece biti kompatibilne pa ce ljudi jos neko vreme koristiti stare sisteme, sa brdom igara za 360, na desetine miliona kutija nece prosto da nestane, RGH xbox je super sistem za neku drugu sobu u kuci ili za dete koje moze da igra gomilu live arkada. Prodavace se jos duuugo u Indiji i Kini. Za 150$ ownovace Ouya i slicne sisteme. Izlazice i sledece godine pomalo nove igre, i to vam je to. Niko od vas vise nece zeleti igre za ps3/xbox 360. Ekskluziva nece biti a multiplatforme ce izgledati 10x losije nego na next gen kozolama i PC-ju. PS3 ce, mozda, malo duze ziveti zbog toga sto ima blurej, malkice vise sirove snage i bolje ekskluzive, kao i PSN+.

Ali znate kako to ide, u ovo vreme sledece godine xbox 360 bice old news, i samo ce se pisati o igrama za nove konzole, svi ce se loziti na neverovatnu grafiku i mozda ce vam 360 stajati na polici samo zato sto ce vam biti zao da je prodate za 100e.

Dajem x360 nekih god-dve u next gen eri. 3nema teorije

Ma mene to ne dotiče ima još puno naslova koje nisam odigrao na x360 a i neće sva ekipa sa live-a preći na novu generaciju čim se pojavi :wink:

Prvo, to KAZU “izvori”, dok se to ne potvrdi ne treba uzimati zdravo za gotovo, pa PS4 je to dokazao, bilo je priče da će imati 4GB memorije, pa su u poslednjem trenutku rekli Fuck it i stavili 8GB. A drugo, NEĆEŠ moći da igraš igre sa PS3 na PS4, već će to moći preko streaming servisa za koji ćeš verovatno morati da opet kupiš igru, makar imao i original… A i ova tema nije PS VS Xbox, ta tema već postoji.

već će to moći preko streaming servisa za koji ćeš verovatno morati da opet kupiš igru, makar imao i original.

Ne ako si kupio digitalnu verziju. Ipak sve su to jos samo spekulacije.

Slazem se sa poentom.
Inace demon, ne moze se porediti xbox360 i ps2 cisto zbig vremena izlaska, online motiva xbox360, i sto je jednostavno ps2 bila popularnija, prodavala se, i postojalo je veliko trziste za nju cak i posle izlaska next gena pa nije ni prestala da se proizvodi. Pa opet ni ta takva konzola nije izdrzala 3 godine za podrsku, naravno ako ne racunamo sportske igre, to se zna da uvek izlazi. Mislim kao sto sam rekao ne ubedjujem nikoga niti neko moze biti u pravu jer ko zna sta ce se desiti? Ja samo govorim iz nekih cinjeni a i zbog mog misljenja da je prosla generacija bila povoljnija po proizvodjace jer su imali bolju publiku. Sad ko sve nema xbox a 50% bi ga na dan izlaska next gena bacilo u zaborav.

Sent from my Samsung Galaxy S3 using Tapatalk 2