The new Xbox: all confirmed Xbox 720 games in one place

Da,ali sto kaze Djoxy mozda cak i moze da potraje jednu do dve godine,mada koce ga znati ako bude kao sa ps2 super a ako ne o sledi kupovina nove konzole i to je to.

Ja isto mislim da ce XBOX360 biti “u modi” jos neke 2-3 godine i to je to.
A sledeci XboX se kupuje naravno cim se vidi da li ce imati problema sa Rrod-om i kako ce igre izgledati.

Problema sa rrod sigurno nece imati, a igre ce izgledati brutalno, tako da ga ti mozes odmah kupovati.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Prve verovatno neće izgledati preterano napredne, možda za nijansu bolje nego što imaju trenutno

Mene isto ne brine koliko ce dugo xbox360 biti aktuelan nakon izlaska nove konzole…imam tako puno igrica da prelazim da i da sutra prestanu praviti nove naslove za xbox360…bilo bi mi svejedno…A i ja ne verujem da ce prve igre biti brutalno dobre…nece odma na pocetku nove generacije povuci konzolin maximum…

Mozda nece biti brutalne, ali ce MP biti brutalan… Neki vec pricaju o 32 vs 32 igraca, sto za bf 4 moze da znaci MNOGO zabave :smiley:
Sto se tice X360, ja moj imam da zadrzim, ako nista drugo bar kao uspomenu :smiley:

Kada izađe nov Xbox to ne znači da će prestati sva podrška za 360, naprotiv, igre će i dalje izlaziti redovno, posebno godišnji nastavci (CoD, FIFA, PES, Assassins Creed,…) jer izdavači nikako neće ignorisati 70+ miliona konzola koje se već nalaze u kućama. Prvom Xboxu je MS u kratkom vremenskom roku ukinuo podršku jer nije bio profitabilan i svu energiju su usmeriili u 360. 360 je sada profitabilna mašinai tek treba da joj se spusti cena na 99$ kako bi bila prstupačna i drugim tržištima (Indija, Kina, Južna Amerika, Rusija, Istočna evropa…). Nemojte se brinuti, većina igara u prve dve godine novih konzola biće cross-gen što znači da će izlaziti i za nove konzole i za prethodnu generaciju.

Pa da ima jos puno igrica da se odigra ja tek sad treba da stavim rgh na xbox 360 tako da ima vremena i cak i ako bi potrajao dve do tri godine bilo bi odlicno.