The Matrix Awakens: An Unreal Engine 5 Experience

2 Likes

GOTY!

Edit:

edit 2.

Skinuo, 25 gb.

Bas me zanima sta ce biti.

2 Likes
1 Like

A ja i dalje nisam bas siguran sta je ovo , da li je ovo igra ili samo tehnicki demo, koliko traje , da li je besplatno za skidanje , itd ?

Demo. Navodno je besplatno i za xbox i za ps

Aha i koliko traje ?

I ukoliko je demo da li ce to znaci da ce biti kasnije i neke prave full igre ?

10tak minuta, bezveze … Nista što već nismo videli . Nema ni podrške za HDR ni Dolby vision ide u SDR 4k pa ne može ni da prikaže pun potencijal. Fizika automobila je ono next level… kad udjes u grad i provozas se malo .

Opet navodno, nece biti igre (gledao sam review na YT), samo unreal engine 5 showcase




3 Likes

Ovo je U6 showcase kako će nam igre izgledati na PS6 i Xbox SXYZ :grin:

1 Like

Znaci ne verujem da prva igra koja izgleda kao pravi Matrix jeste zaprao Matrix :smiley:

3 Likes

Ma kakvi to ćeš već videti u Hellblade 2, samo jos malo da je ispoliraju ima da oduva grafikom i fizikom

zar nije ona igra stalker 2 prva igra u ue5

Izgleda nestvarno, puno fotorealističnih momenata. Pucanje u gume tokom on-rails deonice je potpuna suprotnost kvalitetnoj grafici, al ajde ipak je ovo samo tech demo.

Omatoreli neo i trinity. O estetici da ne pričamo, baš je blast from the past.
Čoveče, kad pre prolete 20 godina, ko juče da je bilo.

4 Likes

Secka malo ovo. Šta je uopšte cilj, ili ga nema uopšte, sad se samo glupiram po gradu?

Da, u sustini kada dodjes do tog free roam dela, nema nista od supstance.

“Odigrao” sam, odlicno izgleda, mada sam ja ocekivao da ce jos bolje izgledati. :grin:
Audio dizajn kaska za vizuelnim. Samo se vetar i automobili cuju, nikakav ljudski glas, malo cudno.
Fin demo, tj. marketing za film.

Uh, sta bih dao open world Matrix igru, sa estetikom tog kraja devedesetih, pocetak 2000.

Sada mi se igra Path of Neo ili Enter the Matrix. Moram da vidim da li mogu za PC da ih nabavim. Mislim da igre nisu u BC.

Jeste profo, samo što je tu izmešano malo cinematic malo gameplay, osvetljenje je skroz drugačije i vidi se baš u scenama gde je gameplay i gde nema osvetljenja tu gde prilaze tom divu na plaži koliko je drugačije.