The Last Of Us: Part II - Reveal Trailer

'Bout damn time!

3 Likes

E jesam rekao sad ce da kaze “one more thing” i da prikazu TLoU 2? :smiley:

Auu covjece al su mi uljepsali dan. Pa Stalker 2 me ne bi ovako bacio u nebesa (hype intensifies)

Gledajte kako pada internet veceras.

Ovaj trailer ce biti jedini materijal koji cu gledati dok ne izadje igra. Ne zelim ni jedan piksel spojlera, zelim da kupim igru i sa pocetnim tabula rasa utiskom.

Auh.

Sta cu sad sta cu sad. Ono kad oces da nesto naprave i neces da ga naprave u jednakoj meri.

1 Like

Ja odmah pogasio sve, i pripremio da odigram prvi dio koji još nisam prešao.

Zavidite mi, ha? :smiley:

Ja se isto osećam, ali iz drugog razloga :smiley: Mada se nadam da će ovaj put poraditi na gameplayu, da bude malo interesantniji i zabavniji.

No, not really :smiley: Da vidimo šta ćeš reći kad ga pređeš.

Uzivaces u drugom dijelu jos vise nego sto si u prvom, sta si se prepao :smiley: A i da omane, sto je po meni prilicno nemoguce, uvijek mozes zaboraviti na to da se drugi dio desio i gleadti na prvi dio kao standalone.

Neil Druckman je car, ako ko moze da izvede to kako treba onda je to on.

Deeee, de :smiley: ahahaha

Nemam ps4, ali ću definitivno kupiti ovu igru mom kolegi koji tu konzolu imam. Ovo je must buy/must play. Sve ga potrpalo Naughty Dog, why you do this to me?! :laughing:

“Nacekat” ce se, dok mu kupis :smile: , nece igra bas tako brzo, evo sta kazu:

[quote]Joel and Ellie’s journey continues with The Last of Us Part II

Naughty Dog offers a first glimpse at the follow-up to its acclaimed post-apocalyptic epic

Let’s cut to the chase. The sequel to The Last of Us is happening. It’s called The Last of Us Part II and here is the just released announcement trailer (coming soon to this post).

I can’t tell you how satisfying it is to finally be able to say that Ellie and Joel are back for another intense, harrowing, and emotional adventure. Like many of you, we have a deep love for the world of The Last of Us and its characters, and while a sequel may have seemed like a foregone conclusion, that wasn’t the case. We knew that it needed to be a story worth telling and, perhaps more importantly, a story worthy of Joel and Ellie. After spending years on different ideas (and almost giving up), we finally uncovered a story that felt special—a story that evolved into an epic journey.
It’s still early days for the project—the game’s release is a ways off—but we couldn’t wait any longer to give you a glimpse of what’s to come. We’re going to let the trailer (coming soon to this post) speak for itself, but expect more information about The Last of Us Part II in the coming months.
In the meantime, if you’re at PlayStation Experience today or watching the livestream from home, don’t miss our panel at 2:00pm PT where I’ll be joined by Ashley Johnson and Troy Baker to talk about the reveal. Keep an eye on Naughty Dog’s channels to see more of what we’re up to this weekend.**
Until next time, endure and survive![/quote]

1 Like

Mrzim te! :laughing: koji sam ja Naughty Dog fanboy sve ga potrpalo, moraću na terapiju zbog njih. Can’t fuc*ing wait!

2 Likes

Jel treba ja nešto da pišem sada ili? :fearful:

Jel to dobro

Potvrdjeno je, bicemo u ulozi Ellie. Nadam se da ce i Joel uskociti par puta.

Evo sa Steam-a najbitnije:

[quote]- Igramo kao Ellie

  • Ellie ima 19 godina
  • Igra je u razvoju godinu i pol, tacnije krenuli su pose Left Behind DLC-a
  • Glazbu i dalje radi Gustavo Santaolalla
  • Prvo su hteli pokazati igru na E3 ali nisu mogli cekati[/quote]
1 Like

Pa dobro ovo je ocigledno samo tizer (i to kakav) a za gameplay ima vremena. Sony je sva iznenadjenja sabio sada u PSX, verovatno zato sto ih je lakse sakriti. Pred E3 apsolutno svaka informacija iscuri. Ovakve igre razvijaju se minimum nekoliko godina tako da je 2018 verovatno najranije kada mozemo da ocekujemo nastavak. Ali godinu i po nije bas u veoma veoma ranoj fazi kao sto je nagovesteno u uvodu. Ocito da ovde imamo dva tima, mozda i dva razvojna pravca i filozofije. B tim ce postati A tim, sta god to znacilo.

Da se ja pitam Uncharted bi trajao zauvek, tako da jos Uncharteda ne moze biti lose! Bilo je interesantno dok su svi nagadjali koja heroina je ispod vela. Zeznuli su nas i sa telefonom bez Sony logoa. Nice one.

Kad smo vec kod ND-a koji ocigledno ne spava na lovorikama posle Uncharteda 4, ne znam da li mi se Crash remaster svidja ili ne. Igraju na kartu nostalgije no mozda je tu ipak bila linija manjeg otpora da se drze copypaste sablona, nego da Crashu daju reboot kakav zasluzuje, u potpuno novom 3D svetu. Mogao je da bude neki novi Super Crash Galaxy a dobili smo samo ekstreman fejslift sada vec prilicno mehanicki zastarele igre. Baba sa silikonima je i dalje baba, plastika je nece uciniti sustinski privlacnijom. Mozda uspe kao 40$ naslov.

Ne radi ND na Crash remaster-u, nego Activision, tacnije developer je Vicarious Visions. Pise na kraju trailera Activision.

A bas sam sada pogledao na Wiki, evo sta stoji: [quote]Developer(s) Vicarious Visions
Publisher(s) Activision

[/quote]

Ma i 60$ je OK, posto je to Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, za tri dela i nije puno.

Jedan mali detalj – njene shake su krasno izmodelovane. Verovatno najlepsi realtime prsti koje sam dosad video. Ono kad stisne pa otpusti pesnicu, mislim da su cak nekako ubacili i kretanje koze preko kostiju na zglobovima. Verovatno specijalan model sa blendshapeovima samo za tu scenu.

Maestralno.

1 Like

Colin iz Kinda Funny-ija kaze da ne postoji sansa da ce igra izaci 2018-te godine, u najboljem slucaju 2019-ta. Jeste lik cesto u pravu, ali je posteno i lupao cesto.

Vise izvora pise tamo krajem 2018, sto je dosta brzo, s time da su u medjuvremenu(u tih god i pol) radili i na U4 i jos rade na njem, tacnije imaju dva tima Inace nije nemoguce krajem 2018, posto ND u proseku svake 2 godine izbaci po jednu igru. Racunam od PS3, U1 - 2007, U2 - 2009, U3 - 2011, TLoU - 2013, U4 - 2016