The Last Of Us: Part II - Reveal Trailer

TLoU je radio poseban tim, tako da taj prosek i nije realan. Realno, gledajuci ne zure oni sa izbacivanjem, a i ne treba jer na kraju se zbog toga dobije takav kvalitet.

Ma isti vrag krajem 2018 ili pocetak 2019, jedni pisu kraj 2018, drugi pocetak 19…Ali prosecno ND svake 2 godine stancaju po igru, sa oba tima, sto je odlicno.

B tim je taj koji je radio The Last of Us, na celu sa Nielom. A tim je bio zaduzen za Uncharted serijal, zajedno sa Amy Hennig. Kako je TLoU postao hit, tako je Niel-u povjeren sve veci dio kreativne direkcije. Ostalo je istorija, Uncharted 4 je radio Niel, a kako vidim, sada je iz kombinacije ispao i covjek koji je bio zaduzen za gameplay, tako da je Niel postao bog i batina u ND.

Sto se mene tice, cekam sledecu igru Amy Hennig koja je najavljena u Star Wars univerzumu, imam osjecaj da ce igra biti ogroman hit.

Posle Legacy Of Kain i Uncharted serijala, dokazano je da Amy ne moze da omasi

Stara skola je Amy…

Eto vidis, za Legacy of Kain nisam ni znao.

Kada su pricali o novoj igri, kaze ciljaju lika kao Han Solo, naravno cjenim da ce tu biti i Nathana Drake-a. Bolje ne moze.

Halley Gross je co-writer inace. Ako ste gledali Westworld, onda znate ko je u pitanju :blush:

Real combat, plastic man

E zbog ove posvećenosti detaljima ja volim Naughty Dog.

6 Likes

Tuga stare mi…

Ne znam da li se sjecate one scene u institutu kada Elie “nosi” Joela ka konju. Tada mu je rekla nesto tipa “ako te izvucem odavde, ima da mi pjevas kada se sve ovo zavrsi”. Ovo sto ste okacili gore je njegov odgovor nakon nekog vremena na to, kada je rekao da ce je nauciti da svira.

Odmah sam se sjetio toga kada su pustili trailer za part 2, i cudno mi je bilo kad sam vidio da neki to nisu provalili :slight_smile:

Ali u takvim detaljima lezi savrsenost TLoU-a, one konverzacije izmedju joela i ellie su neprevazidjene. Narocito ton koji se mijenja kako igra odmice, i sa krajnje hostile razgovora prelazi na roditeljski. Uh kako mi se igra part 2 sada

1 Like

Koliki ja hype imam za ovu igricu to je haos. Prosto ne mogu da docekam, trailer sam odgledao jedno minimum 10 puta. Sad i kada sam usao ovde ne znam ni sta da napisem, sem cant wait. :heart_eyes:

1 Like

LemiLivoSkodi, smoka cigareta,Djanluka Paljuka familija vendeta… nacekaces se batice.
Za ovu igricu.

1 Like