The Last of Us Part I (PS5, PC) (02.09.22)

image

“Enjoy a total overhaul of the original experience, faithfully reproduced but incorporating modernized gameplay, improved controls and expanded accessibility options. Plus, feel immersed with improved effects and enhanced exploration and combat.”

1 Like

ps has no games :joy:

Oh well, za ovo smo svi znali. :man_shrugging:

Ja trenutno igram remaster. Prvi put remaster nakon 4 puta original na ps3. :smiley: i dalje fantasticna igra, ali bez obzira remake keca se kupuje day 1. :grinning:

Ja trenutno igram remaster. Prvi put remaster nakon 4 puta original na ps3. :smiley: i dalje fantasticna igra, ali bez obzira remake keca se kupuje day 1. :smiley:

Znaci nije remake vec je remaster remastera ? No thanks brt.

Koliko ja razumem u pitanju je port prvog dela u engine od Part II.

1 Like

Pa kapiram da je to, ali to znaci da nije remake i da sad ne mozemo da ocekujemo nesto WOW tipa kao sto je Horizon Forbidden West. Ma dobro, svakako cu da preskocim, osim ako ne bude usla u PS Plus Premium, onda je mozda i budem ponovo probao. Svakako planiram jer sam samo jednom odigrao prvi deo. A bogami i drugi.

1 Like

Nece sve da udje u premium Mladjane :joy::joy:

Ma ovo je bila sprdnja na konto onoga kad je ms izbacio sve svoje igre na pc, pa je bilo kao no reason to own the xbox.
Sad je ista situacija, al ne vidim no reason to play ps :smiley:

Sve u svemu, ja sam za da sve izadje avida, osim Halo i Gears bilo gde osim na xbox :joy:

2 Likes

Ali veruj brate, mi ono PS fanovi, stvarno ne zelimo te igre na nasoj platformi. Slobodno neka ostanu na Xbox-u. Pogotovo Halo. Fransiza je mrtva brate. Deal with it! :joy: Gearse volim da cepam :smiley: sve ostalo moze na PC. I treba da bude. Svakako da dajem nenormalne sume na PC nemam i ne želim :smiley: tako da za mene PS i Xbox ostaju jedini izbor :smiley:

Sto ne bi moglo sve na svim platformama :slightly_smiling_face::man_shrugging:

Ne mere to na SviČu.

Izgledaju i Joel i Ellie dosta življe, realnije. Nadao sam se da će biti baš remake u pravom smislu te riječi, ali i ovako bi bilo interesantno odigrati još jednom prvi dio sa grafikom i mehanikama drugog dijela.

Odradili su remake od nule, samo su zadržali voice acting i te elemente iz prve igre. Unapredili su animacije, takođe kažu da su unapredili i sam gameplay, da i tu ima više animacija itd. Svakako ću tada da oplevim maraton da odigram remake i odmah zatim ponovo dvojku i da se skenjam načisto. :joy:

1 Like

Pa iskreno po meni nepotrebno, mislim da je igra jos uvek dosta dobro drzi i da jos uvek nije potreban nikakav remaster , mislim da su mogli samo da izbace neki next-gen patch i update da pobosljaju malo tehnikalije i neke detalje u igri i da bi to bilo sasvim dovoljno.
Ovako ce dripci pohlepni jos jednu igru koju smo odigrali i apsolvirali vec malo da usminkaju i da je prodaju po punoj ceni, a raja ce da se lozi kako je to nesto wooow , super (a posle ce kao da se bune i pitaju zasto smaraju toliko sa remasterima i dokve ce vise da umivaju stare igre i da ih valjaju po punoj ceni, ali dok je ovaca bice i vune).

6 Likes

Prelepo.

1 Like

Sta zna Mladjan, sta je valja :smile: