The Last of Us Part I (PS5, PC) (02.09.22)

Brt, ja sam PS covek. Samo ti nemoj mesecaru da mi pricas o kvalitetu igara :stuck_out_tongue_closed_eyes::rofl:

Samo zaista ne zelim da im placam nesto sto su provukli kroz endzin od TLou2 i da platim kao da je nova igra gde su zapravo potrosili mnogo vremena i novca.

1 Like

Ajde šta si se stis’o, samo 70 dolara iznova za osnovnu ediciju :joy: A ostale edicije su bikvalo ništa drugo nego ranije otključavanje skillova i nekih oružja i u najjačoj ediciji od 100 dolara se dobija steelbook i 4 stripa kojima su izmenili korice samo (tako da kontam da su već postojali od ranije)

Jeste da bih je igrao ali vala 70 dolara za ovo ne dajem ni u ludilu. :smile:

1 Like

Uh odigrao već dvaput, ne znam jesam u stanju i treći put – prvi deo mi nije toliko emotivno težak ko drugi, al nije ni daleko.

Sa ovih slika mi je najveće poboljšanje kod modela ellie i kod zombija. Stari model Joela mi čak bolje izgleda tu i tamo.

Al moram da kažem da se original grafički fantastično drži. Ipak je puno godina prošlo, a sa ovih poređenja razlika nije baš frapantna koliko bi čovek očekivao.

I pored toga, ne znam što ponovo prave prvi deo. Nekako sam očekivao da će remasterovati nastavak za nove konzole, jer je ipak matori ps4 dosta kilavio. Tako su ono beše uradili na prelasku sa trojke na četvorku?

Al najviše bih voleo da rade nešto potpuno novo, majku mu.

edit – ne, multiplejer igra se ne računa :laughing:

1 Like
1 Like

Čudno da nisu ubacili nikakve nove mehanike iz dvojke kako su pomenuli nego je gameplay apsolutno isti, samo malo ispeglaniji. Mislio sam da će da ubace dodge, prone, zavlačenje među uske prostore, ispod kola itd kao u dvojci. Tako nešto sam ja skontao kada su prvi put govorili o igri u prethodnim trailerima.

1 Like

To iziskuje i neki napor, ko će se sad baktati s tim. :roll_eyes:

1 Like

Pa onda bi igra koštala $90.

2 Likes
2 Likes

Zanimljivo :thinking: Ali definitivno bolje što je u trećem licu.

2 Likes

First person + PSVR2 VR mode. :fire:

1 Like

Kontam da će neko uraditi vr mod u nekom trenu, to je sigurno.

1 Like