The Evil Within- The World Within

zato ja i ne krecem ovo na konzolama hehehe, instalirao sam je pre neki dan na PC, pokrenuo video black bars i rekao aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa neces ga :smiley:

i evo ga fix sada hehehe

kako li cu ja da igram The Order 1886 ne znam, ubijaju me ove crne crte

Ja vala nisam mogao da odolim i cekam PC, pa sam se bacio cim je izasla na box-u. Vremenom sam se navikao na crne trake, ali zaista mogu da zasmetaju i ogranice vidokrug. Stvarno ne znam sta su zeleli da postignu time, jer koliko vidim po reakcijama, vecina ima stav da im letterbox kvari a ne pospesuje igracko iskustvo. Bilo je price da ce i na konzolama moci da se iskljuci pa nista.
Za The Order mislim da ce biti drugacija prica. Ipak je gameplay mehanika drugacija i igra brza. Trebalo bi da bude kao kad se igraju Gears-i u split screenu, gde je preglednost koliko toliko zadovoljavajuca. Mada bi bilo lepo i da omoguce fullscreen asspect.

pa ajd sad, nisu ovo filmovi, mada i kod njih mi smeta, sav se odusevim kad vidim film u 16:9, za koji djavo onda pravili 16:9 televizore ehhehe. Dok smo imali 4:3 tv-e on pravili filmove u 16:9, sad kad imamo 16:9 oni prave filmove u 2.35:1 sta je sledece, film u jednoj crti?

FOV se sredjuje sa Ultra Widescreen softverom. Googlajte samo. Kad pokusas srediti ivice kroz konzolu, FOV se smanji, ne lici ni na sta. Cheat Engine je nepotreban

daj link za taj softver, mozes i na mail evo ga u potpisu, ja ga ne nalazim, izbacuje mi jedno 200 monitora :smiley:

Ili skini ovaj trainer, odradjuje posao http://www.mediafire.com/download/tvyk4b6r6zy0fez/EvilWithin_FOVFIX_3_0.zip

za njega znam ali ajd rekoh ako ne mora on da ga i ne koristim…

smuvacu nesto

Boze, zapanjen sam sta sve PC igraci moraju da rade kako bi mogli da igraju igru u punom sjaju. Cemu onda sluze dev-ovi, kada ja moram da kucam po konzoli komande, da trazim third party softver kako bih uklonio black bars i mogao da igram igru u punom sjaju? Strasno.

pa a na konzoli nema toga, i dalje igras sa black bars :D, moze i na PC da se ne dira nista, ali ako moze bolje, sto da ne :smiley:

Licno smatram da ni na konzoli ne bi trebalo da postoji black bars. Da mi je znati cija je to “genijalna” ideja bila… Kada igram po default podesavanjima, ne vidim odakle mi dolaze monstrumi, osecam se kao da mi je lik poluslep. Inace, igra mi nije losa, svidja mi se.

cim na PC moze da se ukloni, garant moze i na RGH na 360… samo me mrzi da probavam, nisam upalio xbox 100 god, presao Forzu Horizon 2 za 1 dan i ne upalih je vise, a pre toga isto konzolu nisam palio 100 god…

Moze sigurno da se odradi to i na RGH. Pa veliki broj mod-ova za PC verziju Skajrima mi je radilo na RGH Xbox-u (naravno, ti modovi su bili konvertovani od strane ljudi koji se u to razumeju). :slight_smile: Poenta je da bi bilo jednostavnije da su stavili FOV slajder i opciju da se enable-uje i disable-uje black bars. Nadam se da ce te opcije neki buduci patch i doneti.

Jel ima easy opcija za nas sa tankim zivcima :slight_smile:

ima kad vec hoces da igras i sredis FOV i FPS i crne trake, otvori konzolu i kucaj GOD :smiley: heheheheh

Ne mogu da vidim, jer kad odem na new game, izbaci upozorenje da ce mi svi sejvovi biti obrisani ako nastavim. Ako se dobro secam, mislim da ima.

A inace, evo ga ovaj seronja dok spava u kavezu, pre nego sto me smota. :lol: Setio sam se da sam SS odradio. :slight_smile:


Upravo sam sada zavrsio sa tom spodobom… :smiley:

Citam vase postove, sad se i meni igra. Mozda i potrazim verziju za pc…

Idiot sam, zove se Flawless Widescreen… ne znam otkud mi ultra. Evo ga link : http://www.flawlesswidescreen.org/

Instaliras, pokrenes, odaberes evil within i selektujes FOV… ja sam za onakav izgled sa screenshota stavio na 7.25 vrijednost, mada moze se jos povecati ili smanjiti po volji. Meni je to neka sredina. Ostavis aplikaciju da tera u pozadini i opleti Milojko :smiley:

Govorio sam ranije da cu da preskocim igru ali fuck it, upravo mi se skida za ps3.

Ako ti se svideo RE 4, i ovo ce 100% :wink: