The Ascent

Imao sam jedan crash, inace nikakvih bugova do sada. Ovo mi je prva igra nakon Cyberpunka, jasno se vidi sta je nedovrsena igra a sta nije.

1 Like

Super igra pogotovo za co-op, juče smo ja i drug igrali i baš je super igra i bogami teška. Save sistem mi se baš sviđa. Inače za sve koji počinju igru postoji fast travel sistem, samo nađite M ikonicu na mapi i sačekajte metro. Inače rate ačivment se dobija za to :smiley:

Danas nastavljamo igru pa da vidimo šta nas dalje čeka…

2 Likes

Za fast travel ima i taxi. Levi d-pad. :slightly_smiling_face:

1 Like

Ai kosta uCredits :joy: elem obavezno obratite paznju kod odabir oruzija. Svaki pravi demidz svakom neprijatelju ali ne isti u zavisnosti od samog neprijatelja. Celu j…u misiju protiv oklopnika igrao sa Habdeffender PPW dok nisam skapirao da ih EBR Enforcer satire :joy:

5 Likes

Delovala je zaista odlicno ali steta za siromasan loot i sto nema klasa u igri. Na kraju jedina dodirna tacka sa Diablom ostaje isometric kamera.

Da, mada sto vise igram kapiram da je moglo dosta toga da se ubaci. Npr. postoji levelovanje oruzija koji bustuje sve performanse. Ne postoji mogucnost da recimo ti biras nesto sto zelis da upgrejdujes. Recimo zelim da nadogradim klip, da umesto 45 ima 60 metaka. Mozda mi je dmg dovoljan. Ali jbg toga nema.

Postoje skill poeni koji se stavljaju tamo gde ti odgovara. Mnogo bolji sistem nego da su stavili klase. Klase su suviše ograničavajuće.

Ne bih se slozio, klase daju raznolikost u gameplay-u a ne ogranicenje. Diablo ti je najbolji primer, imas 7 klasa. Svaka se igra drugacije, ima sopstveni loot, build itd itd.

Ja imam utisak da mi ovakav sistem daje više slobode u budženju lika.

1 Like

MK mu dade 70.

Klasa štajaznam :wink:

A opet, bukvalno svako može da je proba i vidi za sebe da li mu je ok ili nije. Meni je strava, ginem ali ginu i oni :skull:.

4 Likes

Zar ima klasa štajaznam?

To. Prst na desni trigger, mozak na ispašu, i prži. :heart:

3 Likes

Ova igra uopste ne saradjuje sa QuickResume. :man_shrugging:

4 Likes

Uff, kad nadje veca grupica, momci s katanom, masinkama, roboti i ostala cuda. Pa to sve prsti :sweat_smile:

2 Likes

PS ili XboX?

Na XSX radi bez problema. (Single player, offline)

I meni se čini, ali check-point su blizu i česti. Do sad me igra nije daleko bacila od onoga gde sam stao posle vraćanja u istu.

1 Like