The Ascent

The Ascent is an upcoming cyberpunk themed action role-playing video game developed by Swedish indie game studio Neon Giant and published by Curve Digital[2] for Microsoft Windows, Xbox Series X/S and Xbox One on 29 July 2021. It was developed using Unreal Engine 4 by a team of 11 people and is Neon Giant’s debut in the industry.

5 Likes

Prvi utisci su pozitivno izmesani. Nije 90+ igra, ali neka 7-8… Videcemo veceras.

4 Likes

77 trenutno :frowning:

Pitam se sta im toliko smeta… dodjavola… Evo ga 1 koji je dao 50. :unamused:

The lack of replayability, broken cooperative play, bugs, and unbalanced artificial enemy difficulty make it tough to appreciate its positive elements. It’s sad to say that The Ascent is another over-hyped cyberpunk game that is all fluff and no substance.

Od svega sto sam video i dalje bih ga rado igrao, narocito ako ima lokalni co-op.
Nadam se samo da ekskluzivitet nije trajan.

1 Like

Za par sati ćemo svakako probati igru.

Metro je dao igri 3/10 jer je igra previše cyberpunk a isti taj metro je Cyberpunk 2077 igri dao 8/10. Wtf lol?

Verujem da bugovi i traljavi online co-op mogu imati neki uticaj na ocenu, ali da bi dao nisku ocenu zbog toga, onda igra treba jedva funkcioniše, što nije slučaj. Blesav svet…

2 Likes

A oni su tu da pišu. Na kraju samo lični sud je bitan. Uvek ću se vraćati na Days Gone i ocene kritike koje su bile haos, za mene jedan od par najboljih na prošloj generaciji, a bilo je dosta fantastičnih igara. Tako da udri i ne obaziri se na piskaranje kvazi gaming stručnjaka.

4 Likes

Istina. Izgleda da ova igra leži više onima koji zaista igraju igre dok nije baš omiljena pozerima (zaboga, moraš zaista da se potrudiš da bi došao do bossa i ubio ga lol).

Gamespot je dao 6 jer je igra preteška dok lik koji je radio IGN review kaže da je niža ocena jer je previše ginuo na final bossu. Gejming sajtovi do mojega.

2 Likes

Cekaj, koliko su onda dali Returnalu? Igra nije preteska, nego nemoguce teska.

Na kraju krajeva, licni utisak je najbitniji!

Nista, ceka se Miodrag Kuzmanovic i SK 8/21 za finalni sud. :thinking:

2 Likes

9/10 je Returnal dobio.

GameSpot je uvek naginjao na plavu stranu. UVEK. Nije ni bitno, igra je u proseku dobila solidne ocene, a neka svako proba za sebe i odluci.

1 Like

Pa, kreteni. Mislim, nemam nista cak ni ako su biased, ali ne mogu da koriste dvostruke arsine.

2 Likes

Pa mozda zato sto su se opekli/ispalili sa Cyberpunk pa sada idu oprezno.

Ma nije to u pitanju, klasičan primer da se igre manjih studija maksimalno iskritikuju. Ništa se ne prašta. Nisu jedini koji su CP dali dobru ocenu. Kada igru izbacuje tako neki voljeni studio, unapred je ocena 8+. Čitaš review, mana brdo, na kraju ocena 9.5.

1 Like

A realno Metro je žuta štampa, treš medij svakako, valjda im ide uz politiku kuće da pljuju kad god mogu.

1 Like

Ali bude i zanimljivih clanaka.

Pa ovo je mnoogo zarazno. Estetski i po soundtracku je stvarno vrhunski. Dobar prvi utisak. :+1:

5 Likes

Za mene tek večeras, kad dodjem s posla :frowning:

Inače, koj’ vam je sa tim ocenama? Mislim koga boli k.ta kako je ko ocenio igru? Za mene postoje samo dve ocene:

1. svidja mi se
  2. ne svidja mi se

Jedini čije mi mišljenje znači sam ja.

12 Likes