The Ascent

Slazem se, cover obavezan inace u nekim situacijama nema pomoci. Dobro je i ovo bezanje i roll na X. Augmentacije su takodje cool i treba ih koristiti.

2 Likes

Još se nvikavam na upravljanje ali je dobro. Koliko se stvari dešava odjednom i kad krenu eksplozije :eyes:.

Na osnovu prve misije utisci su jako pozitivni. Ali moram da navedem negativnu stvar koju ne mogu da zaobidjem. Kontroler skoro da ne vibrira. Oseti se samo kod nekih eksplozija, reloada i u loading skrinu. Ovakva igra mora da trza kontroler prilikom svakog pucnja a to ne radi. Generalno, u poredjenju sa igrama na PS, ovaj Xbox kontoler je u komi.

To zavisi od igre, ne od kontrolera.

Meh licna preferencija. Verujem da je DualSense 10x bolji u tom polju, ali kao i u svakoj igri, prvo sam vibraciju iskljucio. Nervira.

Meni čak i bolje da u ovakvoj igri trza što manje jer se non stop nešto dešava pa ume da bude preterano…

Ma da, upravo igrao, ako pokupiš mitraljez ili uzi, drndalo bi non stop, plus ekslpozije na svakom koraku. Pri tome, meni je potrebna veća koncentracija za twin stick shootere.

2 Likes

dal je moguce da iskljucujes vibraciju?? Ja bi voleo da non stop vibrira. Pustite igru Crimson Skies (imate je na GP) sa prvog Xboxa. E onako treba da bude vibracija implemetirana u igri. Ove nove Xbox igre sve nesto metiljavo. Mora to bre da trese!

:sweat_smile:

Zna se. Prvo ukljucis igru. Settings 》 Vibration [OFF]

Verovatno nisi “veliki” MP igrac. Najvise zbog toga iskljucujem. Kompetitivna prednost. Mada me generalno nervira, bilo mi je zanimljivo dok sam bio mladji i sve bilo novo.

Like i said, lična preferencija.

2 Likes

Ne igram MP gotovo nikada, ali na licnom dozivljaju mi mnogo znaci vibracija i to sto jaca! Tako da sam pomalo razocaran zato sto je tako niska u The Ascent.

Da, to objasnjava. Iskljucio bi momentalno da igras, veruj mi.

2 Likes

:joy: šta ti radiš sa tim kontrolerom…

Ma šalim se. Za SP mogu da razumem. Ali kao kolega iznad što kaže, da si MP većinom kao mi, i ti bi isključio. Osim ako nisi psihopata kao Lampard. :joy:

3 Likes

dont go there :joy:

1 Like

Igra je dobra ali uzasno bagovita. Dosao sam na mapi gde me ceka boos fajt, a na mapi nikoga…vidim ljudi na reditu isto prijavljuju. Mora da se igra reloaduje sa prethodnog chekpointa da bi se respawnovali. Kada pokusas da izadjes iz igre (quit main many) zakuca i ne mozes da izadjes. Jednom mi je kreshovala igra. Auu, budi bog snama

1 Like

Primetio sam da moj TV ne propaznaje The Ascent kao igru sa HDR sadrzajem. Prvo sam primetio da mi je igra “bledunjava”, onda sam otisao na TV setting, i u delu gde uvek pise HDR- nema nista.

1 Like

Bataljujem ovo bagovito sranje. Opet mi igra kresovala, ovog puta igrajuci na PC-u. Pokusao da nastavim na Xboxu, a tamo loadovao save od juce gde sam level 6. Vratim se na PC, loaduje regularno, tu sam lvl 11. Vratim se n a Xbox level 6. Neverovatno. Steta dobra igra ali nedovrsen proizvod pun bagova.

1 Like

Nidje veze. Ja sam level 13. Za sada nikakvih problema, bagova itd.

2 Likes

Ja danas počinjem sa igrom.Nisam imao vremena ranije

1 Like

Sinoć odigrao sat ipo, dva, meni za sada top igra…
Nisam još nailazio na bilo kakve smetnje u igri, ali nisam još merodavan da sudim , mogu samo da kažem da izgleda jako lepo…

1 Like

Ja dosao do grada pokupio sve sidequestove i sad polako. Baga bez

2 Likes