Pozdrav. Hocu caletu da uzmem TV na poklon, njemu nista nije bitno osim da je velik, pa videh sad na akciji u Ananasu ovaj 69.999dinara
Delim iz gigatrona link jer u Gigatronu se lepo vide spec. 75incha ekran. Kakva su iskustva sa TCL?
Pozdrav. Hocu caletu da uzmem TV na poklon, njemu nista nije bitno osim da je velik, pa videh sad na akciji u Ananasu ovaj 69.999dinara
Delim iz gigatrona link jer u Gigatronu se lepo vide spec. 75incha ekran. Kakva su iskustva sa TCL?
Jedno pitanje vezano za tv.Kad igram warzone ili cod black ops 6 kampanju sa ukljucenim vrr pokazuje mi fps 59 ili 119 fps zavisi koju opciju koristim.A kada ga iskljucim pokazuje normalno 60 fps i 120 fps.Nije da mi fali taj jedan fps nego cisto pitam jel to tako treba?
Meni sa vrr obicno pokaze 60 fps na loading screen ili menu, a kad pocne 120fps
Kod mene je lg 42oled c4
Da li neko ima ovde Hisence?
Pitam zato sto sam cuo da su uveli podrsku za MAX aplikaciju. Da li je to tacno?
Da drugar dobio na svom pre par meseci. Čitao sam negde da je uradjen posebno za njihov os
Edit: evo ga
https://ba.hisense.com/novosti/Hisense-max-streaming-aplikacija
A imas i na max sajtu supported devices stoji sada hisense vidaa tv
Hvala, idem sutra da kupim matorcima onda taj.
Imam ja, super je tv i ima Max koliko sam video.
Aj kada vec imas, ucini mi molim te ako moze danas. Idem sutra da kupim.
Samo tri app mi trebaju.
Netflix
MAX
Deezer.
Hvala.
Cek ti nas zezas ili ovo traze matorci? ![]()
Evo iz prve ruke, imaš sve
Deezer i Netflix imaš prečice na daljincu. Mada ja sam moj uzeo pre dve ipo godine sigurno, tako da noviji imaju više opcija sigurno.
Da, stavio sam matorom netflix i max na laptop.
Ali ga mrzi da gleda na tome, realno jeste smor.
Matori jeste 75god ali sve zna. Ja mu kuci skidam torente serije filmove pa on dodje sa USB pa nosi kuci da gleda.
Uz to posto ima samo matori na laptop to onda ne moze mama da gleda.
Ovako cu da im stavim smart tv u dnevnu ima da uzivaju. Vole filmove, serije, znaju engleski sve top.
Matori je pola zivota preko ziveo.
Jesu matori ali su ono “moderni, urbani” ![]()
![]()
Zato mi i nije zao da im kupim.
Idem sutra do Emezete da vidim sta imaju i nosim neki kuci ![]()
Hvala na cimanju.
Budi dobar uzmi im i jednu plejku ![]()
E za to vec nisu
a ja ne stizem ni moju da igram koliko bih voleo. A samo gomilam igrice.

![]()
Dobro je dok ih ne nosi u Padinsku Skelu ![]()
Pročitao sam “pljeku”
Uh al’ bi sad legla jedna, od priloga pavlaka, ljutenica, luk i pomfrit pride.
Može i jedna koca, nek ide zivot
+
+ ![]()
![]()