Televizori

Da, Apple TV bukvalno ne moze da se uporedi :grin: Ali zato smo platili “premium” cenu da ne bi videli te reklame haha

1 Like

1 Like

Preporuka za neki tv od 55 inca, oko 500e?

TV nije za gaming :smile:

https://pcpractic.rs/catalog/product/view/id/90801/s/televizor-lg-50uq80003lb-led-50-ultra-hd-smart-thi/?utm_source=eponuda.com&utm_medium=product_price_click&utm_campaign=Eponuda.com&utm_term=es_0_1_pp

50 inca, 600e u BIH.

@jahalang0112 Haha, bilo me je sramota postaviti opet slican post… :smile:

1 Like

To ne znaci da mi zaista ne treba neki savet :disappointed_relieved::smiling_face_with_tear:

2 Likes

Otisao sad C2 42”
Dosao onaj momak youtuber Axe sto radi recenzije , vidim da je i sa Gajbotronom snimao neke klipove.
Uzeo ga za Pc kao monitor, bukvalno je dosao, rekao nema sta to je to, nikad brze sa nekim nisam zavrsio trgovinu :grinning:

7 Likes

Pa ljudi koji znaju šta hoće i šta kupuju uzmu robu i plate robu nema tu ubjeđivanja

3 Likes

Aaa Dule Bradule sa PC Axe kanala. Kul. :grin:
Moj mladji buraz se slikao sa njim pre par godina. Gotivan lik.

1 Like

Ma da bas gotiva lik, bio je i onaj drugar sa njim, pricalj smo jedno pola sata i zezali se. Dal rece da on snima sa njim isto

1 Like

Bas je dobar lik…sto bi on rekao sekirasi…

2 Likes

I sta kupujes sad?

1 Like

Znam samo da ce to sto kupi da proda, sta god bilo :grin:

1 Like

Iskreno ne znam, mozda ide pauza od gaminga jedno vreme i promena losih navika, najvise od toga sto svaku noc idem u 03-04 na spavanje, a ustajem u 9

Mozda ako nesto uleti uzmem, al da nesto razmisljam sta bi, ne.

1 Like

Bas ti je bio ubitacan ritam.Mada verovatno preko dana nemas vremena za gaming.Ja od kada sam se ozenio i dobio dete uvece imam nekih sat dva za gaming i to je to…

@MladenVR

Šta da kažemo mi koji čekamo treće :slight_smile:
Šalim se, znam već odgovor. RIP

4 Likes

Zato kad dete poraste čepaš igrice sa njim/njom, long live Paw Patrol, Lego i ostale igrice :grin:

2 Likes

Trebao danas da stigne TV ali su me iskulirali. U radnji nemaju pojma sto, kao isporucuju do 18h, ali nije stigao. Bas sam popizdeo jer ima da se otegne i da dodju da gha isporuce sledece nedelje kad ne budem mogao da ga uzmem jer naravno radim.

Imam dve opcije da idem, da im trazim da sledece nedelje kad budu resili da ga isporuce to bude u 6 uvece jer prosto ne mogu, a vala i necu ranije ili da za vikend zovem call centar, naduvam ih i pitam gde da dodjem da mi vrate pare nazad. To je ona njihova garantovana isporuka na dan/minut fazon sa unosenjem u gajbi, tako da ne znam sta mi je ciniti.

Tek u petak ce ti doneti. Nece da nose na drzavni praznik :grin: