Televizori

Velika stvar :grin:

1 Like

Pa ja nemam konzolu tako da mu dodje nekako bitno :sweat_smile:
Plus sam iskreno navikao na tizen okruzenje i znam da svaki app koji koristim radi. Dok na C2 ne znam koji je sistem i da li ima sve to.

2 Likes

Ako nije kasno otkazuj Gigatron, ima isti za manje para kod legalnih prodavaca :smirk:

Jel ima ona akcija 2+3 garancije?

Ima mislim

Moje iskustvo kupovine preko KP Madjara je katstrofa sto se tice garancije. Ne preporucujem kupovinu osim ako vam racun od te prodavnice ne daju. Ako vam daju racun kupite. Ako ne, ne uzimaj nikako. Ja sam uzeo LG OLED 55” C1 i kad sam hteo sad da ga prodam, trazio sam od coveka racun i lik kao dace mi dace mi i posle mi se nije javljao. A kupac mi je trezio racun jer bez racuna ne moze da iskoristi garanciju.

Meni je dao racun, ali sta vredi… popravka burn ina i problem sa panelom, ko ce nositi u Madjarsku?!

Isto dobio racun za moj C2 sve uredno

Lg ima ovlascene servise ovde u Srbiji tako da sa racunom moze i ovde da se popravlja iako je kupljen u Madjarskoj ali vredi samo basic garancija od 2 godine.

Verovatno sam ja naleteo na majmuna. Ali sam prodao tv na kraju.

I ja sam kupio madjarski LG UHD jos 2019. i dobio racun iz radnje.

A kolegi su bez problema popravili neki sitan lom na LG iz Madjarske jer LG ima globalnu garanciju.

Imam LG C2 od 65 inca, ali iskreno bih preporucio Apple TV 4K ili Chromecast with Google TV u zavisnosti koji sistem preferirate ili koji telefon koristite. Ja licno koristim Apple TV i ne bih mogao da zamislim da koristim one LG aplikacije koje zabadaju, a pritom reklama svudaa!

Ja nisam napomenuo da sam uzeo preko preprodavca u Subotici… nisam direktnoniz radnje.

1 Like

Ista prica, preko KP. Nego sto ti kazes, verovatno si naisao na budalu.

Pa reklama na WebOS definitivno ima :thinking: Bar ih ja imam, dok na Apple TVu sve “leti” i uopste nema reklama

Imam i apple tv i webos. Uglavnom koristim apple tv zbog bolje slike, boljeg zvuka i brzine, ali zaista ni ja njsam primetio reklame.

Mozda zavisi ko sta smatra reklamom, ali prikazivanje svakog “kontenta” na koji nisam “sabskrajbovan” je reklama :grinning: Cim stistem home dugme na daljinskom na WebOSu izleti “trending” za dosta reklama, bar meni. Tako da ga pored Apple TVa uopste ne koristim.

Kod nas to malo drugacije izgleda

1 Like

Uzasno me nervira. Srecom imam apple tv. :grin:

Au kako je lepo uređeno apple…
Kod mene, a tacno se vidi sklepani android :sweat_smile:
Mozda se nesto promeni sa ovim novim 10-11-12 koji li je vec …

1 Like

Ma preglednije i bolje je bilo ranije. Sad ima i ovog nekog dashboarda :grin:

Ali apple tv je majka za ove gluposti


4 Likes