Televizori

El zuji jos? :grin:

1 Like

Sta sad kupujes?

Monitor :rofl:

2 Likes

Mozda nista, vidis da ne znam ni sam sta cu :grinning:

@Djordje1990 Neki Neo :grinning:

1 Like

Lepo si rekao…vratice se on na monitor

Najbolje bi bilo da nemam nista, al evo , takav sam lik da kupim, probam i prodam, naravno jeftinije i sve na svoju stetu :slight_smile:

Verovatno ce i PS5 disk na prodaju, 4 dana radio dok nisam presao The Last of Us, moze 590€ :grinning::grinning::grinning:

Hahahahaa totalno sam zaboravio ovaj biser, još jedan je bio matrix i gospodar prstenaca aaaa da i kill Bil gušća mast :joy:

2 Likes

Kako Nea sa zaboraviš? :grin:

@djomla43 evo ime, daće coA brat na 2 ratice :joy:

1 Like

Za 90 nije drama odma’, al’ za 500 ako može da sačeka od poslednje penzije i sve smo se dogovorili :grin:

Plati sa @djomla43 inom karticom i reseno :rofl:

Dzabe kad anti vakser nema karticu. Anti cardser :joy:

Taman ima tih 90 na kartici za prvu ratu :sweat_smile:

To je to. Mada valja sačekati da ga Aca Amortizer amortizuje još malo pa da bude 670€ :grin:

1 Like

Drugaru riknuo TV i odgovora mu da mu dam moj trenutni Sammy 43 inca, a meni je on i ovako mali za dnevnu sobu. Sto znaci da moram da uzmem novi TV. Shodno tome da nemam blage oko njih nista oko njih, a vidim da pricate/hvalite OLED/QLED itd itd pa mi treba pomoc.

Sve u svemu mora da ima VRR, da je 4K, naravno smart da moze EON, Iris i ostala cuda. E sad se dvoumim da li 55 ili 65. Regularno gledanje TV (serija, film) ce biti sa neke razdaljine od oko 2.5 do 3m dok igranje ce biti sa 2 do 2.3m. I jedna i druga velicina ulaze u tu razdaljinu igranja ali za gledanje mi deluje da je 55 mali. Sta vi mislite na koju velicinu ici?

U gigatronu trenutno ima akcija za Samsung QE55Q80BAT i QE65Q80BAT oba su 159 999. Ima VRR, AMD Freesync, navikao sam na Tizen na ovom trenutnom, manje vise je slicnog dizajna kao trenutni.

Kako vam se cini on, jel imao neko kontakta? Ili jel imate neku alternativu koju bi treba da mozda pogledam?

Sto se velicine tice, uvek sto veci. Jedina stalna istina :laughing:

Posto sam bio u cajtnutu sa vremenom jer tom drugaru treba tv posto je njegov umro, otisli smo u Gigatron, bacio oko na ovaj model gore zadovoljan sam izgledom i velicinom tako da sam uzeo 55 stize u sredu jer u radnji je bio jedan jedini koji je izlozen vec duzi period.

55 sam uzeo jer 65 posle dodatnih proracuna i nekih testiranja u stanu je ogroman, pokrio bi mi neke prekidace i postojala bi sansa prevrtanja zbog toga i sto dolazi do same ivice zida.

Ovako 55 ce uleteti taman a pokrice sve i gaming iz lazy bag-a i gledanje tv i ugaone. Takodje ovaj Sammy dolazi za Xbox Game Hub-om tako da ce mozda pasti i neki striming igara. To je i presudilo umesto drugih marki.

5 Likes

Pa brate, imao si u gigatronu LG C2 55 za 159000 ja mislim, a kod madjara ima za 1090e.

2 Likes

Znam video sam, ali kazem Xbox Game Hub je presudio ipak da uzmem samsung.