Tekken 8

3 Likes

Oooh boiiiii :grin:

1 Like

Uvijek sam se pitao ko ovo igra pored MK. :grin:

Tekken 3 smo lešili kao blesavi, ali sve nakon toga nam je bio krš. 4 udarca i ceo health bar otišao. Izrendaš malo dugmiće ako te nešto ukenja i 10 sec kasnije K.O.
Uopšte nismo imali neke napete runde niti bilo šta slično jer nisu ni mogle da potraju dovoljno dugo da bi se išta desilo. Mnogo je loše postalo to sa health bar-om.

Tekken ima jako veliku bazu igrača i comboi su daleko fluidniji u odnosu na MK comboe. Nije neki levatorski fighter pa da poredjenje bude kao Dark Souls i neki levi souls like. Igrao sam jako puno fightera pa znam šta govorim.

Tekken 3 na psone i tekken 5 na ps2 su mi bili omiljeni posle sam se nešto ohladio i prešao na sf i mk

1 Like
1 Like
1 Like
1 Like

Asuka Kazama i Leroy Smith su novi potvrđeni borci koji nas očekuju u Tekkenu 8

Poslato putem @upday

1 Like

Zvanični Tekken 8 sistemski zahtevi otkrivaju da vam je za igru potrebno bar 100 GB slobodnog prostora Zvanični Tekken 8 sistemski zahtevi otkrivaju da vam je za igru potrebno bar 100 GB slobodnog prostora
via SQUID App https://squidapp.page.link/KvYY

To su generalno igre za decu. Meni drzi paznju pola sata,sat i gasim. Sad kad razmisljam, sve te tekken igre su iste…Tekken 5,6,7…poboljsaju malo grafiku, dodaju neke nove borce i stage-eve a u sustine mehanika je ista.