Tekken 8

Daco, sa duznim postovanjem, ne lupetaj :grin:

Oces da kazes da ti uzivas u tucama? Evo pre neki dan sam igrao Tekken 6 na PSP-u. Apsolutno nema neke koherentne razlike u odnosu na Tekken 7. Tako da isto ocekujem i od osmice. Sto bi nas narod rekao “isto sranje, drugo pakovanje”

1 Like

Tekken se ne igra solo samo multy ili online pa zato ti nije zanimljiv.

2 Likes

Imao sam tu cast da testiram Tekken 8 betu i ima razlike u odnosu na Tekken 7 a pogotovooo u idnosu na 6. U sestici nisi imao fodatne mehanike poput Rage Art ili Rage Drive-a koje ti obogacuju gameplay. Isto tako, svaki naredni deo je donosio vise razlicitih poteza pa si mogao da kreiras razlicite comboe. Postoji punchevi, kickovi, low kicks, higj kicks, unblockable attack itd.
Treba biti mehanicki potkovan i psihicki pripremljen za svaku borbu.
Fighting igre su jako kompleksne i lotrebno je dosta vremena uloziti u njih ako mislis da budes average player. Nije samo nauciti 2-3 poteza i to spamujes jer u ozbiljnim mecevima to jednostavno ne radi i popices 2 perfecta pre nego li kazes eks. Na zalost, fighting igre su previse naklonjene MP i esportu pa su me u zadnje vreme smorile. Pre par godina sam pisao o legendarnom DragonBall FighterZ naslovu koji je po meni najkompletniji fajter i u kome sam ostvario najbolje rezultate.
Ovo ti dolazi od coveka koji je igrao gomilu razlicitih fajtera na svim platformama. Na Xboxu sam cak igrao neku My Little Pony tabačinu :rofl:.

1 Like