Suicide Squad: Kill the Justice League - Suicide Squad Insider 01 - Story & Gameplay

Ovo ce propasti pre nego sto izadje

Ne znam tačno šta ljudima smeta, meni deluje solidno. Bitno je da li je gejmplej dobar, grafika i veličina sveta su super.

Jako jednolično i monotono izgleda, baš slabo :frowning:

Ne smeta nam toliko igra koliko nam smeta sto Rocksteady nije napravio jos jednog batmana. Evo ja cu da pojedem go*no za sve nas koji tako mislimo :joy:

4 Likes

Meni ovo izgleda bolje od Gotham Knights. Ako po gameplayu, priči i humoru bude ličilo na Guardians of the Galaxy, im in!

1 Like

Grad izgleda kul, grafika generalno izgleda fino i sve to. Ali Gaas third person shooter od ovih likova je greota. Proćiće za nijansu bolje od Gotham Knights i to samo zato što je Rocksteady. Na kraju dana je opet ostala fortnite i ne vidim neke posebne izmene naspram gameplay-a koji smo zadnji put gledali. Šteta…

Ali to je onda posebna priča. Tražiti od ove igre da bude nešto što nije i zbog toga je trešovati je bezveze. WB su rekli da će nadalje praviti GaaS tip igara. Pametno ili ne, nemam pojma.

Takođe dosta ljudi iz Batman ere je napustilo Rocksteady, nekako, ko da pravi takvu igru ako nema zainteresovanih ili vodećih ljudi u studiju za takvu vrstu igre.

1 Like

Mislim da će igra biti promašaj jer će Story biti bezveze, protagonisti su nebitni skroz, mnogo bolje bi bilo da su odradili Justice League igru gde se borimo protiv Suicide Squada u početku, a kasnije da dođu glavni negativci poput Steppenwolfa, Darkseida, Doomsdaya, DeSaada itd, to bi već bila igretina jer bi mogla jako dobra priča da se napravi, a negativaca ima gomila koji se mogu iskoristiti, pritom bi na početku mogao da ide nekakav origin story svakog od protagonista.

2 Likes

Nisam ni ja oduševljen konceptom i GaaS pričom, ali sam spreman da dam Rocksteady šansu posle svega. Nadam se da je ovo igra koju su oni kao studio zeleli napraviti a ne priča kao sa Redfall gde je Arkane Austin bio primoran da pravi igru za koju nemaju interesa ili strasti.

Ima scena koje baš dobro izgledaju

https://x.com/jorraptor/status/1724885705581638066?s=46&t=nrdnHcuQLnrP54cvvGagJg

1 Like

Upao sam u alfu i imam opciju da pozovem jos nekog. Ako ima zaintersovanih recite :grin:

Takodje. :innocent:

Ako je GaaS I’m out. :frowning:

Avengers fazon.

imaju li betmena?

Kao negativca da. Sto se tice likova sa kojima moze da se igra tu su King Shark, Deadshot, Harli i Captain Bomerang. Open world je ali je igra GaaS.

1 Like

Prokleti NDA, imao bih baš puno stvari da kazem o igri. :smile: Baš sam igrao sinoć.

Ma pricaj ko zna da smo to bas mi :joy:

Ako ima neki kod za xbox, šibnite baš da vidim na šta liči ovo čudo. :smile:

1 Like

Done. Imam još dva invitea.