Suicide Squad: Kill the Justice League - Suicide Squad Insider 01 - Story & Gameplay

Igrao sam upravo nekih dobrih dva ipo sata. Jel smemo da pišemo o igri ili šta…? Nikad nisam imao ovaj alfa pristup igri :joy: Snimio i gomilu klipova na konzoli.

Pa, u suštini si “potpisao” da nećeš ni u pismenoj formi pisati u igri. :smile: Tako da ne. Al sad, moraš za sebe odlučiti, možda smo mi samo zabačeni kutak interneta, ko će nas naći. Osim ako nemamo nekog da druka na forumu.

Znaju publisheri za ovaj sajt odavno, tako da nemojte da se izletite za svaki slučaj

1 Like

Ima još neki? :grin:

Poslao. :slight_smile:

1 Like

Zahvaljujem :slight_smile:

Ima jos ? :grinning:

Poslao poslednji. :slight_smile:
Mitraljezac ima jos ako nekom treba sigurno. Doduse traje Alpha jos danas i sutra.

2 Likes

Imam ja sva 3 jos nikom nije trebao.

Igracu ovu igru posto je je alfa bila odlicna, ali my brother in christ kakav je ovo Walmart Joker :joy:

1 Like

Igra sve više izgleda kao težak flop.

Nije daleko od istine. Likovi i priča, komedija i grafika samih likova je sve top. Sve van toga smrdi na fail.

1 Like

Polako se sve više i više kajem što sam preorderovao ovo za 2500 din :joy:

Edit: Ovo ne miriše na dobro… :thinking:

Ja sam odradio pre order base verzije, iskreno za 2200din mi je top, pored D2 jos jedan looter shooter (help me god), a i verujem da ce humor biti dobar, ali ne ocekujem neka ludila, cenim da ce igra dobiti ocene od 6-8 zavisi jelte od review-era i kako kome legne igra, ali koliko sam video gameplay moze biti itekako zanimljivo, videcemo 2.2 je blizuu

Ovi kao da se trude da naprave đubre.

Pao preorder, nešto mislim da Rocksteady neće podbaciti :smile:

1 Like

Nasa umire poslednja :joy:

1 Like

Prebacio sinoc na Novi Zeland, i igrao onaj pocetak, mozda pola sata gde te uci kretanju i napucavanju, i iskreko bice ovo zaraza, prica izmedju njih je top, a vibracije na Xbox kontroleru su do jaja, a napucavanje je isto odlicno, dosta podseca na Gearse, cak i snajpovanje tj zum je isto dugme, ok mozda ce kao i svaki looter shoter biti repetitivno posle, ali sama igra kao igra ce se bas igrati, jedva cekam da dodjem sa posla i da nastavim dalje :smiley:

1 Like