Sto je 6 ljudi iz NAUGHTY DOG napravilo u slobodno vrijeme

OVO

https://youtu.be/4HeJJQHSIk0

Kako su ljudi talentirani ja to ne mogu da vjerujem.Usudio bih se reci kako niti jedan studio na svijetu nije toliko talentiran kao oni i iza toga stojim

Genijalno. Obožavao sam ovu igru, tačnije prvi deo, i jako bih voleo kad bi napravili drugi deo, naravno najbolje bi bilo da ND otkupi IP i uradi drugi deo, mogu zamisliti kakva bi to igretina bila kada je ovo uradilo samo 6 ljudi u slobodno vreme.

Ovako je trebalo da izgleda Dante’s Inferno, a onda su oterali talentovane ljude u Naughty Dog i zaposlili jeftine rumunske programere. :smiley:

Nesto se suska da bi sony kupio prava na IP za naughty dog.Kada saznam vise postavit cu ovdje info :slight_smile: Inace da izgleda fenomenalno,a uradilo je sam 6 ljudi iz Naughty Doga(koji jos uvijek rade u njemu,hm hm to je zanimljivo).BTW To su ljudi koji su radili na The Last Of Us(2.dio Naughty Dog ekipe tj. mladi talenti).Meni se cini kako smo dobili jos jednu ps4 exclusivu.

Dali ti znas sto si ti sada uopce rekao i sto si usporedio:fubar: :smiley:

Bitan je kvalitet, a ne kvantitet.

Ma dobro i to je jedno od stvari(svaka igra je im je bila instant GOTY),ali pogledaj dobro sto je on napisao

Pa, ja pre nego sto postujem, kad zavrsim post, procitam sta sam napisao, pa tek onda opalim, tako da znam, nego tebe pitam?

Si siguran da znas?

Ja sam lepo, kulturno napisao pitanje i nemam nameru da koristim ovo kao chat i spamujem raspravljajuci pola sata da li sam shvatio sta sam napisao. Nisam napisao da je Zemlja kockasta sigurno.

Momci, ne napadam nikog od vas da se razumijemo, samo kazem da nije bitno koliko ce igara izbaciti za 8 ili koliko vec godina sve dok su te igre kvalitetne. Neka nastave ovako i uvijek ce biti tate za activision sa Cod-om recimo koji smorise i sami sebe vise…

Skubidubidu svaka tebi vala čast, fascinirao si me. Nemoj više molim te, zahvaljujem. Odličan, sedi 1.

Ne napadam ni ja nikog, obican sukob misljenja, cak je covek juce i rekao da voli kad je neka polemika i zivost na forumu. Za 8 godina napraviti dve igre, pa zlo bi bilo da su lose, samo sam pitao otkud to kad ima razvojnih timova koji su konstatno dobri i u hiper produkciji nikad nisu omanuli. Ne zamisljam forum kao mesto gde ce svi pisati “slazem se, sve je super, sve je lepo”. Pitao sam coveka za obicno objasnjenje, a kao da sam ujeo nekog, jbt.

Edit: Ukapirao sam kad sam napisao za Bethesdu, kad sam posle poceo da vracam film. Ali za RockStar stoji. A mogao si da pojasnis odmah, a ne onakvim nastupom.

Samo citaj iznad post.Nadam se da sam bio jasan.
Edit:Eh jbte sad vidim jos jednu gresku:Kako ti to racunas Uncharted kao jednu igru,a GTA,RDR,Fallout,Max Payne,Elder Scrl. kao posebne

Edit:Ne stoji niti za rockstar.Jer oni takodje imaju mnogo studija.Team Bondi npr.

P.S Zato sam pitao par puta dali si shvatio sto si napisao,ti si napisao da jesi,a zapravo nisi.Ja te nisam htio uvrijediti niti mi je bila namjera da to napravim

Priznajem da sam pogresio i napravio lapsus, iako ti na ovu pricu gledas kao na to da si me ponizio i izasao kao pobednik. Necu se vise oglasavati u ovoj temi jer ne zelim da spamujem, ponavljam, nije ovo chat. Sto se tice trola, nekako te tako i zamisljam sad u ovoj situaciji. :lol:


Laku noc. :wink:

Nezz ja sto si ti vidio ovdje Troll.Ja sam lijepo objasnio,ne radi se tu o pobjedi i porazu vec o informaciji i razgovoru dvoje ljudi

Prvi Dante mi je legao kao malo koja igra u tom periodu, a secam se da su je svi pljuvali.

Bio je napravljen da parira god of waru, nije uspeo u tome, ali je bila odlicna igra, dobri bossovi, zanimljiv gameplay, meni isto legla taman… Mozda je cak odigram ponovo jer sam planirao vec duze vreme…

Uuuuuu, ala ovo dobro izgleda. Ovo mi je toliko dobra igra. Nadam se nastavku. U jednu ruku bih voleo da je igram na mom 360 ali bolje da nikada ne izadje za 360 posto je vec prevazidjen i samo bi ogranicavao tako dobru igricu.

Nisam ga igrao ali sam gledao gameplay, izgledao mi je kao totalna kopija gow-a…