Sto je 6 ljudi iz NAUGHTY DOG napravilo u slobodno vrijeme

Predobro izgleda, šteta što je samo fan fiction…

Jesu li oni napravili igru ili samo ovaj video? Btw. Video je odlican.

Gow je samo napoznatiji predstavnik tog zanra igara. A ne i njegov zacetnik. Kao kada bi rekli da su sve pucacine kopije Doom-a :smiley:
Moj matori sve pucacine zove “dumacine” :smiley:

Bas mi je zao sto je ovo samo plod necije zezancije a ne buduca igra.

Nikada se ne zna.Vjeruj mi

Svaka hack ‘n’ slash igra se uporedjuje sa God of War-om, to je neminovno, vec receno da je ona predstavnik zanra maltene… E sada, Dantes Inferno je maltene isti kao GOW3, isti fazon, isto pocinje nekako epic, sve se svodi na slicnosti, ko zna da nije GOW inspirisan knjigom pa lepo uradjena igra samo sa grckom mitologijom. Svakako vredi odigrati :slight_smile: ja je planiram opet… i to koliko vec veceras, ako budem u stanju samo (a izgleda da cu da zaspim u 19h hehehe)

mmmm da posteno, kazem Dante je ok igra, nit smrdi nit mirise, vredi odigrati eto ko nije u mogucnosti da igra GOW npr, Castlevania sa druge strane je igretina bre, prvi deo pogotovo, drugi je ok, nije me razocarao ali opet nije kao prvi ni po grafici, ni po kvalitetu igranja, ni po duzini

A sto je s darksiders,dmc,bayonetta,ninja gaiden,ninja blade,heavenly sword…Sve su to jako dobri hack n slash naslovi koji su jos uvijek zivi.God Of War je najbolji HnS naslov i zato svi usporedju s njime.

odluci se o cemu pricamo ovde, ako je prica o Dante-u ok, poredili smo njega i GOW, nemoj da ulazis u dalju diskusiju sa ostalim igrama jer nece na dobro da izadje, i uvek to radis, nesvesno smotas temu u stranu i krene haos…

Sto sam krivo rekao.Pa samo sam rekao da postoji jos HnS naslova sem Castle i GoW

da ok to je to KRAJ

ne shvatas sta radis, a to UVEK RADIS, krenes tako bezaleno da eto cisto nesto kazes… i onda na to se svi nadovezu ALI POGRESNO SI SHVACEN, opet nesvesno, jer to izazove losu komunikaciju posle, zato ti poslednji put kazem BATALI DALJE

Da to su decki koji su nakon uncharteda dva rekli kako ce oni probati nesto novo i na to je nd pristao i dogovor je da mladi dio nd proba sam uraditi nesto.FYI Neil Druckman-u je ovo bila PRVA IGRA u kojoj je on Director,a vec je napravio ovakvu igru,to po meni dovoljno govori s kakvim arsenalom raspolaze ND

Na zalost, vidi se da su B postava, ali za prvu igru jeste stvarno odlicno.

Sta li je za to vreme, nakon poslednjeg Uncharteda, za ove 3 godine radio tim matoraca?

Radio Uncharted 4:A Thief End,jer je potvrdjeno da je igra u razvoju 4 godine,e sada se pretpostavlja sto radi drugi dio ND,jer kako kazu ND je trebao igru poput Last Of Us:Remastered i to ima je jako jako pomoglo,jer su shvatili kako otpirlike radi PS4 software i hardware i s njima kako oni kazu su exctremno zadovoljni.Po tome onda im je lakse vec sada raditi igre na njemu.Ja iskreno mislim kako rade na potpuno novom IP ili ovoj igri,jer su rekli da Last Of Us 2 nece jos da rade