Ja sam prosle godine u novembru za crni petak uzeo Samsung 990 Evo Plus 2 Tb za 16 hiljada, dok je sada trenutno 44. Za samo 7 meseci je cena skocila 175%.
1 Like
Verovao ili ne, najgore su mi se pokazali samsung.
Mislim, mali je sample size da bi generalizovao, ali 960 i 970 mi riknuli. Najgore Å”to mnogo ljudi ne zna da je takav tip memorije da ima odreÄen broj upisa dok ne rikne.
Kul je brzina, ali hdd je hdd, imam neki, mislim da je wd raptor 750gb iz 2008. joÅ” uvek radi, 100% health i performance, dok su mi ovi nvme rikavali u roku od 3 4 god
Kod mene bas kontra, imam preko 5 njihovih ssd/nvme i svaki fercera bez problema, a neki su matori skoro 7-8 godina plus su ono 128/256 tako da bi trebali da su u problemu.
1 Like