Starfield {MT}

Da upravo ovo mi je cini mi se bio problem. Prvo treba do jedne zvezde pa druge da bi kao stigao i znam da nije radilo ako nisam posetio prvu na putu , a da stoji kroz meni X kao travel ali nece. Svakako je ovo jedno veliko olaksanje jer onako ima 4-5 ucitavanja minimum.

3 Likes

Ma da samo u pocetku mi je malo bilo konfuzno, jer uvek moram uci u meni pa u mapu tako reci pa onda misije pa X na misiju da mi pokaze gde da idem…


Ovo mi se već sviđa :smiley:

1 Like

Najpopularniji set :grin:

Je l legendary tj zlatna oprema jaca od ljubicaste?

Obično jeste ali kameleon mi je najbolji deo opreme :smiley:

Mrzio sam chameeleon u Falloutu zbog privida da si nevidljiv. Ne tnam kako je kad se igra u trećem licu ali iz prvog kad hoćeš da nišaniš kroz nišan samo otežava, ne vidiš gdje pucaš.

1 Like

Jedno 3 dana pokušavam da završim igru i stalno me negdje odvuče. Na samom kraju sam a sve da vidim još ovo i još ovo i onda vidim da nema taj dan ništa od završavanja. :grin:
I ne prestaje da me iznenađuje igra. Dobijem neki distress call i nađem naselje na planeti gdje žive klonovi istorijskih ličnosti. Nije neki spojler ako napišem da Džingis Kan, Vajat Erp i Ruzvelt itd. u istom naselju. Mnogi vjerovatno neće ni naletiti.

3 Likes

Give me adress :rofl::rofl:

1 Like

Nisam siguran gdje sam pokupio koji activity me navukao na taj distress call. Radio sam quest u Akila City kad loviš Ashte i onda pošto taj quest ima ono “wait 24 hours” odem da radim onaj kvest kad rješavaš nestanak osobe u onoj komuni gdje žive bivši zatvorenici. I tu sam negdje pokupio ili u Akila City ili na toj planeti gdje komuna. Mogu jedino da pogledam koja je planeta u pitanju i koje sazvoježđe, ne znam na pamet.

1 Like

Fenomenalno. Mene isto oduševio kraj questlinea za crimson fleet/ uc sys def. Kako je odrađena misija, lokacija, atmosfera, audio logovi, ma perverzija jedna

1 Like

Nisam to još odradio, ostavio sam Crimson Fleet i Ryujin faction quests za new game+. Čini se da su faction quests neki od najboljih linija kvestova u igri. UC Vanguard mi je bio vrhunski. Sve je imao atmosferu, obrte, nekoliko zanimljivih odluka, jedan od tih bukvalno ima uticaj na svijet i šta ćeš viđati nadalje itd.

Ja sam juče završio taj kvest, mila mati, ni ne slutiš gde te sve odvede kada ga započneš u SysDef buvari lol.

1 Like

Mene i dalje kopka šta bi bilo kad bi bilo da sam odabrao neke normalne traitove. Pogledaću, možda da ima i neki savegame editor, ili možda ubace respec kroz neki update. Sa ovim sejvom bi igrao side što je više moguće,a ng+ verovatno ne bi ni počinjao nego novog karaktera pa u CJ fazonu oh shit here we go again. Defitivino neću da žurim.
Inače, imam prvi zabagovan quest, runaway. Dobio ga na cydoni-i, svima na netu neće da se otvore vrata od apartmana na neonu, meni hoće ali lik s kojim treba da razgovaram ne reaguje na E koliko god da pritiskam :smiley:

1 Like

Zadnja misija

1 Like

Welp ako nekog zanima, mako traits kroz console komande, dodao nove, vode se kao da ih imam, ali one koje bi trebale da pokrenu misije npr. dream house i kid stuff npr ne čine to. Možda neki za buffove raznorazne da imaju koristi da se ovako dodaju, ali ipak se vraćam na sejv kako sam počeo

9 Likes

3 Likes

4 Likes