Star Wars Outlaws: Official Gameplay Walkthrough | Ubisoft Forward

5 Likes

Pls Ubi nemoj da bude generic :pray:

https://twitter.com/JordanMaison/status/1776660714419106216

4 Likes

Ovo danas…?

Promo materijal znaci da stize verovatno vec na prolece ili leto. :thinking:

Fun fact jos nisam otkazao Ubisoft +

Danas u 18:00h ovde:

I ja sam bio slucajno bio Ubi+ mesecima placao, mozda godinu dok nisam skintao.

Edit:

30.08. Savrseno.

4 Likes

Bas fino izgleda.

AT ST :heart_eyes: Battlefront vibe.

1 Like

Ekstra izgleda

1 Like

Za ovo sam ladno na blic pomislio da je Avatar :sweat_smile::sweat_smile:

Verovatno ce pasti Pre-order Gold edicije.

Šta će ti preorder, kad će biti u Ubi+ i to Early Access verzija?

1 Like

PlayStation nema plus :cry:

1 Like

Kenja mi se vise od “jakih” zenskih likova… jbt smorili su.

3 Likes

Neverivatno izgleda, goty ko kuca.

Plašim se samo da ne bude AC+Division/Ghost Recon reskin klon kad je gameplay u pitanju. Gomila ikonica na mapi, debilni side questovi, loš voice acting koji para uši itd. Trailer izgleda fino, ali gameplay je gameplay. Tako sam se obradovao za Avatar i zamalo da uradim preorder kad su prolazile kartice, na kraju ispade reskin Far Cry-a. Što nije nužno loša stvar ali makar neke izmene da vidimo, a da ne vrišti “Ubisoft” na keca i da nije toliko očigledno.

2 Likes

Kada je Ubisoft imao goty igru? Inace goty ce ti biti ona kineska igra sto takodje izlazi u avgustu i najvise crpi resurse UE5 do sada- Black Myth Wookong

20240409_213428

Ubi ubija sa velicinom mapa, naravno ne u pozitivnom smislu. Evo npr. Avatar, prelepa igra ali prevlik svet gde realno da je bio 25-30% manji bio bi top sto se tice velicine. Ovako pa pola mape sam samo preleteo, a da nisam krocio na zemlju jer nisam imao potrebe.

Sto se tice ikonica slicna prica, oslobadjanje baza i nije strasno toliko, male se ociste u roku od 3 minuta, vece zavisi od pristupa ali za 10ak minuta su gotove i jedna najveca zavisi od lvl-a, traje nekih 30ak.

Side aktiviti misije ima ok, ima dosadnih klasicnih fetch, ali ima i nekih koje su zanimljive da se uradi. Jedni od dosadnijih side aktivitija koji potrebni za platinu su titranje j*ja nekim bubama i toga ima 9, neke pecurke kojih ima 11 gde da bi otvorio veliku moras da nadjes 4 manje u okruzenju i uradis interakaciju sa njima kao i neki data centri, 9 komada, gde moras da skeniras 3 antene da zavrsis aktiviti.

Ta 3 side aktivitija su mi bila bas bas bas dosadna i ostali su mi za bas sam kraj. Da ih je bilo 3-4 i ajde ali ovako previse gluposti za to jer se svodi na trcanje i trazenje necega u hrpi svega sto svetli.

Gameplay je Far Cry Primal fazon sto mi se i dopalo jer je to jedan od redjih koji mi je bio ok.

2 Likes

5 Likes

Kazem ja da ce base GTA6 biti 100e

@Son_of_a_gun kad vec nema pireterije, dobar je i plus.

Malo su se zaneli sa cenama… 130$ za neke ingame budalastine, digitalni artbook koga briga, toliko su nekad kostala cela collectors izdanja sa gomilom dzidzabidza i figurom.

2 Likes