Star Wars Outlaws: Official Gameplay Walkthrough | Ubisoft Forward

Iskreno deluje mi ok, ali vec po sunjanju vidim Division kretanje, koje pritom nije lose, ali cim radi Massive nema sta bice sigurno slicna Division-u u smislu kretanja, pucanja itd… Nema sta jedva cekam igru, ali sacekacu da vidim dal ce biti pirata, a ako ne bude Ubi plus pa kad bude na nekom popustu ova Gold edicija da se kupi.

A jos ako bude neki Lego za temu Outlaws-a bice ludilooo :smiley:
Propustio sam BD-2 i ne mogu da prezalim taj set :weary:

2 Likes

BD2 jedva stoji kada ga sastavis, pogledaj na netu kako se ljulja.

Uzgred nece biti pirate sve je denuvo od Ubisofta.

Jos jedna ubisoft open world igra, jos jedan assasins creed ali ovaj put in galaxy far, far away…
Ne mogu da ne napravim poredjenje izmedju ovog trejlera za SW Outlaws i igre najavljene pre par godina iz SW univerzuma, SW Eclipse. Pricam o samom trejleru…

Trejler za Outlaws je tuga naspram ovog

3 Likes

Fantastican je trejler ali samo CGI. Koncept same igre je potpuno drugaciji, Eclipse je Quantic Dream-ov projekat i dobicemo neku fenomenalnu narativnu avanturu tipa Detroit. Quantic Dream RASTURA, nisam video losu igru poslednjih 20 godina od njih. Sledece godine, mozda.

Ne bih da sada overhajpujem ali Outlaws deluje iz gameplay futidza i trejlera kao ubedljivo najbolji SW naslov do sada. Puni ste predrasuda prema Ubisoft igrama, razumem da se nikome ne igra neki reskin, ali ono sto je prikazano je cist spektakl i za jednu open world igru nevidjen kvalitet grafike. Nema veze ni sa Divisionom ni sa drugim njihovim open world igrama. Dodje mi da uzmem noviju nVidia kartu samo zbog ove igre… i Hellblade-a. :unamused:

Nije bitno kako je napravljen trejler vec utisak koji ostane posle gledanja. I ubisoft je mogao da napravi full cgi trejler a izabrali su ovo. Nikakav gameplay, vec samo story. Imali su slobodu da puste masti na volju za ovaj trejler i ne mogu da se otrgnem utisku da imaju ozbiljan nedostatak maste.
Za predrasude prema Ubisoftu se slazem ali su sami krivi za to. Stvarno umeju da naprave fanstastican svet i to sto im sve igre lice jedna na drugu nije toliko lose.
Npr, kad se pogleda sira slika, core game dizajn svake From softver igre je isti ali je taj dizajn dobar, ne stancuju igre svake godine i njihovi direktori ne daju izjave kojima iritiraju ljude. Najbolji primer kad studio odstupi od onog sto zna da radi najbolje je Rocksteady koji je posle Arkham serije napravio Suicide squad kill the justice league i prosao kako je prosao. Zbog toga se slazem da treba da nastave da prave igre kakve prave jer to rade dobro.
Mozda kada bi uspeli da naprave igru a da nema taj “checklist” osecaj zbog gomile dosadnog sadrzaja kojim je popunjen svet. Pomoglo bi im kada ne bi izbacivali igre svake godine i kada bi CEO bio malo obazriviji sa recima. Jer kad kaze da bi igraci trebalo da se naviknu da ne poseduju igre ja to prihvatim i budem veoma komforan da ne posedujem ubisoft igre.

1 Like

Nema veze, meni se sam model svidja, al tad se nije imalo love, a u medjuvremenu su ga retire-ovali i sta da se radi, mozda izadje nesto slicno…

A sto se pirata tice zavisi koliko igra bude popularna, jer kazu da je Empress bas luda i da ako se zainati uvek nekako padne krek… Ali naravno ako ga ne bude boze moj platimo koliko lira treba pa se cepa dalje :love_you_gesture:

1 Like
5 Likes

Ih, kakva raskos apsolutno svega.