Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 6

20 Likes

Zasto nije vezan?!? :grinning:

2 Likes

Jer nije next gen :joy:

EditAu ipak jeste?? Ja se skroz pogubim kad je xbox u pitanju. xbox, xbox s, xbox one x, series x. N

Current gen :grinning_face_with_smiling_eyes:

3 Likes

ako izgleda ko sporet ili frizider, onda je next-gen

3 Likes

Au, kakve uvrede… Nije valjda da ti je lepša ona grdina od ps5?

2 Likes

Top konzola za iole realne pare

1 Like

Mi smo ljubitelji adrenalina :grin:

1 Like

@ninja @SlobeX

Javite Šogoru i Slobi da dolazim na pubg, i da au mi nedostajali :grin:

3 Likes

Sad su puni tim,ja sam na klupi trenutno :wink:

3 Likes

Valjda će mene pustiti, kao kada u prvi tim puste igrača iz omladinske škole :grinning_face_with_smiling_eyes: Poslednjih 10 minuta

1 Like

Haha ma nisam mogao da odolim aludiranju na belu tehniku. Al ako cemo ozbiljno, dizajn novih xboxova mi se generalno svidja, dok mi je ps5 bio ruzan kako na slikama, tako i uzivo.

Svoj sam sakrio iza tv-a, al ne vredi kad svaki dan drzim u ruci onu rugobu od kontrolera, ciji izgled mi se jos manje svidja od same konzole.

2 Likes

Meni je ova konzola PREDRKANA well done MS, tako mala, a moćna…

Više mi se dopada Series X, ali nemam opravdanje da je kupim, jer nemam na čemu da iskoristim njene performanse, dok diskove nikada ne koristim…

Moj monitor je 2k, 75hz, tako da je i za njega malo overkill

2 Likes

Meni se isto tako dešavalo da mi samo jedan sajt ne otvara, isti slučaj kao tvoj. Sve sam probao i ništa, da bi se nakon nekoliko dana samo vratilo :slight_smile:

A vidis meni je ubedljivo najlepsi dualshock do sada (o funkcijama da ne pricam) - samo se plasim da nece pecurkice krenuti da driftuju u nekom trenutku.

3 Likes

I ja se ponovio malo… :smiley: Doduše polovan ali u top stanju. Bar za sada koliko sam ga testirao. :joy: Ja se nadam da će tako i ostati. :smiley:



14 Likes

Dobrodošao u elite 2 club, sad buraz na žalost nema nazad :rofl:

2 Likes

Žao mi još uvek da igram Apex na njemu pa nemilosrdno da pritiskam palice za melee i sprint, tako da ću za sada samo neki tetris otprilike, da ga štedim. :joy:

1 Like

Samo deri buraz, podesi ga zategni kako treba :grinning: Probaj koje je uživanje igrati warzone konačno sa slide cancel, bez lomljenje prstiju…
Samo jos da nema jebenih čitera u svakom lobiju …

1 Like

Znaaaaaci ovaj LG Monitor… auuu. AU AU. Treba mi. :grin:

Homer Simpson Reaction GIF

3 Likes