Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 6

Nije bas neko vreme za planiranje puta tako daleko. Do tada boga pitaj hoce biti letova,koji ce biti uslovi ulaska u zemlju, bla bla

Villa Jahalang :smiley:

4 Likes

Meni je Gracia bila najbolja od svih mesta gde sam imao prilike da boravim u Barsi. Mali lokali ujutru za doručak, uveče barovi za cugu, lako prošetaš do centra, milina. E sad, već deset godina nisam bio tamo, ne znam da li je i dalje kako je pamtim.

Verovatno je jos kepsa, jer oni nemaju Gorana Sicvea Gogija, da im ulepsa grad.

2 Likes

Pisao sam u Halo temi, pa da ponovim i ovde: ako neko ima Ghost of Tshushima nalog da bi prodao za psn kodove neka se javi. Ili ako je iz BIH moze uplata normalno

stigao danas :slight_smile: Osnovna verzija sa novim M1 procesorom, 8GB Ram memorije i 256 GB SSD-a, ali za moje potrebe vise nego dovoljno. Malisa je zlo :slight_smile:

30 Likes

Hm, pa cilj mi je da budem što bliže plažama, jer bih njih želeo najviše da posećujem… Naravno i birtije…

I posetio bih Sagrada Familia, ali nije mi prob da uzmem Taxi ili Uber i odem do centra… Mada kažem plaže su mi prioritet…

Koliko je bio ako nije tajna? Meni ovo moje što periodično radim postalo neviđen cim i mučenje i sve više razmišljam da se prebacim.
Skoro radio 300 fotki sa novog cannona ~28gb. Lightroom umire, džaba mu i i7 klokovan na 5ghz, i 32 gb rama, sve proguta. Gpu utilisation u jednocifrenim %
Odneo kod druga, isto air sa 8 gb rama ali je bilo više storage-a, mislim pola tera.
Brate ne može da se poredi kako radi, druga dimenzija, nema da štucne ni milisekundu, leti sve u pm

1 Like

Probam kod kuce vec dva dana na windowsu da otvorim kupujem prodajem i izbacuje ovo.

Probao na Macu sve radi. Probao kod kolege na racunaru radi.

Sta moze biti ?

Nije tajna naravno. Uzeo sam od pouzdanog lika iz Beograda. 925 eura me izasao Space Grey. Silver je jeftiniji za 5 a gold za 10 eura. Ne mozes jeftinije od ovog naci trenutno MacBook Air.

1 Like

Tako se slicno meni desilo sa nekim sajtovima.
Pobrisao sam sve, istorica, cookis bla bla

Probao sam i to ali nece. Na svakom pretrazivacu je ovako. Jedino ako sam nesto zeznuo kroz firewall kada sam blokirao nekim aplikacijama pristup internetu. Sad, nisam neki strucnjak za win tek ucim, osnove znam, ali sta dalje, ne znam :slightly_smiling_face:

Probaj da zaboravis wifi na kom si pa opet da se konektujes, da ti dodeli drugu ip adresu (ako je na wifiju).

E vidis toga se nisam setio. Probacu cim se vratim s posla. Nego pomalo cudno da sve otvara osim tog sajta :grinning_face_with_smiling_eyes:

I restartuj modem. Desilo se i meni jednom tako za neki sajt i ovako sam resio.

1 Like

To je vrhunska cena po meni. Sad da mi je nešto čim se svakodnevno bavim uložio bi odma bez razmišljanja. Ali upwork, dođe mi više ko hobi jbg, nekad bude konstantno posla, nekad nema po par sedmica ništa. A najveći mi problem gde bi još jedan uređaj jbg

Nisi napisao koji je pretrazivac?
U krajnjoj liniji obrisi ga pa opet.

Ma imam Operu, Chrome, FireFox, Edge. Svuda isto , nije do njih :slightly_smiling_face:

Zanimljivo. Sve ukazuje da ti je u IP adresi problem. Imas VPN na PCu? Probaj da aktiviras cisto da vidis da nije do toga.

2 Likes

Da. Na svim racunarima i telefonima imam automatski vpn pri startovanju. Provericu to.