Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 6

Pa nista, iza svega uvek stoje pojedinci koji profitiraju. A obicna raja se mrzi, tuce, ubija.
Kao i svaki rat…
Svaku mrznju raspiruju samo oni koji imaju interes.
Kada nista niko ne cacka i ne sili sve legne na svoje i vreme leci sve.
Polako izlazi na videlo vecina tih vodja BLM kao i sve ostale te “ne vladine” organizacije sto se kao nesto bore se useravaju od para.
Skoro je pukla bruka za vodje BLM gde su se svi preselili u fenci belacke krajeve, uzeli lovu, upisali decu u fenci skole i cao.
A obicna raja neka se mrzi.

@jahalang0112 u julu dolazim u Barsu na letovanje… Reci mi kakva je situacija sa vakcinama, testovima i ostalim za ulazak u Španiju?

1 Like

Uslovi ce se verovatno jos dodatno ublaziti do juna, najbolje da proveris neposredno nedelju dana pred put.

2 Likes

50k ljudi gleda uzivo kako avioni slecu na Heatrow… za vreme uragana, kakve manevre izvode piloti, skidam kapu.

3 Likes

Ono kad je državno prvenstvo za juniore i kadete u Salt Lake City-ju, takmičenja za danas se završila oko 5, skijalište je na pola sata od naših hotela, a ima i noćno skijanje:

9 Likes

Blago vama skijasima, ja za sada samo nosim skije.

Manje vise sam stacioniran u kuci, zbog dubokog snega prilazi su tesko prohodni.

Neka fensi pec na pelet se pokvarila pa je donji sprat leden, morao sam da premestim setup gore. Tek smo je malopre popravili.

17 Likes

Haha, odmah sam se setio Mladje, Xbox je na ivici ponora. Cak je i Switch stao nekako. :grimacing:

3 Likes

haha pa brat je kao ja. I moj tv trenutno jedva stoji na postojecoj komodi :rofl:

aaaa ne, Xbox je presao na laminatu kao i PS5. Najjace hladjenje ikada imaju :joy:

3 Likes

Ovo su još i umanjli koliko je stvarno veliki problem

7 posts were split to a new topic: Dixyland

Nek je srećan

1 Like

20 Likes

El se greje il se hladi ? :grin:

2 Likes

Biće da se greje :wink:

4 Likes

Greje. Idiot od mačke…

6 Likes

Moja zabava se ne vidi na slikama: setanje po sumi uz vikinsku muziku. :metal:










17 Likes

Misliš na neki Finski Black Metal ili tradicionalnu vikinsku miziku? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tradicionalnu :slight_smile:

Mada su neki black metal bendovi presli u etno kao Wardruna, njih bas gotovim.

1 Like

Samo fale markeri gde ti je quest/misija :smiley:

2 Likes

Nisam znao gde bih okačio:

1 Like